Jajko w śnie

Sennik jajka - znaczenie snu z jajkami

Opublikowano: 27 marca 2022
Brak komentarzy

Jajka od zawsze były uważane za symbol ludzkości oraz potencjału, który może przynieść przyszłość. Ich znaczenie opiera się przede wszystkim na szczęściu prywatnym, majątkowym i rodzinnym, jednak czasami mogą zwiastować nieprzyjemne sytuacje, przed którymi warto mieć się na baczności. Jajka są starożytnym symbolem życia, odrodzenia oraz zmiany, co bardzo często odzwierciedlają sny.

Jajko kurze, widzieć, jak kura znosi jajka, kolorowe jajka, brudne jajka – sennik

Gdy zobaczymy we śnie jajka kurze, może oznaczać to przyszły związek z wdowcem lub wdową, która posiada swoje dzieci z poprzedniego związku. Widok kury znoszącej jaja zwiastuje dotarcie dobrych wieści i powodzenia w życiu. Kolorowe jajka we śnie oznaczają jednak przykrą nowinę, która może w mniej lub bardziej dotkliwy sposób odbić się na Twoim życiu. Wszystko zależy od koloru jajek, czerwone mogą symbolizować śmierć bliskiej osoby lub kłótnię z przyjacielem, żółte zaś oznaczają poważną chorobę. Brudne jajka za to wróżą dobre wieści.

Jajko trzymane w dłoni, widzieć jajko, znaleźć jajko, dostać jajko – sennik

Gdy we śnie widzimy jajko lub trzymamy je w dłoni, oznacza to przepowiednię nadchodzącego rozejmu i zgody w rodzinie, jak i również życie w harmonii. Znajdując jajko we śnie, można oczekiwać, że nadchodzą pozytywne zmiany w życiu miłosnym. Jest to zapowiedź trwałego związku lub zaręczyn albo ślubu u osoby, która nie posiada swojego partnera. Dostanie jajka we śnie symbolizuje osiągnięcie zysków, jak i również nadchodzącego nowego etapu w życiu lub wsparcia.

Potłuczone jajka, rozbijać jajko, jeść jajko, zbierać jajka – sennik

Potłuczone jaja oznaczają nadchodzące konsekwencje z podjętych decyzji, które zdecydowanie nie będą przyjemne. Po śnie należy zachować szczególną ostrożność w podejmowaniu następnych decyzji, bo może ona wywrzeć znaczący i negatywny wpływ na życie. Rozbijanie jajka wiąże się z nieudaną ciążą lub innego rodzaju klęską w życiu prywatnym. Gdy widzisz, że jajka upadają lub się rozbijają, oznacza nadchodzącą kłótnię z bliskimi osobami. Najczęściej jest ona wynikiem niefortunnej plotki. Jedzenie jajka we śnie łączy się z sytuacją finansową, która ulegnie poprawie. Zbieranie jajek we śnie oznacza, że podejmowane akcje przyniosą korzyści. Widzenie skorupek z potłuczonych jaj oznaczają konsekwencje z własnej niezręczności.

Zgniłe jajko, obrzucanie drugiej osoby zgniłymi jajami, zepsute potrawy z jaj – sennik

Zgniłe jajko symbolizuje nadchodzące problemy z dziećmi lub też niepewną przyszłość. Za to obrzucanie drugiej osoby zgniłymi jajami zwiastuje wyrządzenie krzywdy tej osobie, która może chcieć za to się zemścić. Gdy we śnie sam jesteś obrzucany zgniłymi jajami, może to zwiastować podobne zamiary drugiej osoby, tylko w stosunku do Ciebie. Potrawy z zepsutych jaj we śnie mogą zwiastować nadchodzącą, poważną kłótnię rodzinną i problemy w życiu rodzinnym. Za to potrawa z jaj we śnie, która nie jest zgniła, symbolizuje możliwość poznania interesującego człowieka.

Wykluwające się pisklę z jajka, żółtko, białko jaja, jajo z dwoma żółtkami – sennik

Wykluwające się pisklę z jaja widoczne we śnie może symbolizować nadchodzące, szczęśliwe wydarzenie rodzinne, które zwiastuje poprawę domowej atmosfery. Może również być zwiastunem zacieśnienia się więzów rodzinnych oraz możliwą rodzinną uroczystość. Żółtko symbolizuje kreatywność oraz energię witalną, może być również zwiastunem nadchodzącego upominku, zaś białko jajka oznacza poprawę sytuacji majątkowej. Jajko z dwoma żółtkami oznacza podwójne szczęście, jednak może również zwiastować podwójne kłopoty.

Jajko wielkanocne, święcone jajko, ugotowane jajko, półmisek jaj – sennik

Jajko wielkanocne jest symbolem szczęścia oraz zysków, może również oznaczać zdobycie wiernego towarzysza lub uzyskanie zwycięstwa. Święcone jajko za to ostrzega przed nadchodzącymi zagrożeniami. Ugotowane jajko jest zwiastunem radości i szczęścia w życiu, jak i również ostrzega przed nadchodzącymi zmianami w życiu, jednak zwykle pozytywnymi. Półmisek jaj wieszczy zaś satysfakcję i radość.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments