Niemowlę / Dziecko na rękach w śnie

Sennik niemowlę/dziecko na rękach – co oznacza sen?

Opublikowano: 27 marca 2022
Brak komentarzy

Sen o dziecku, które trzymamy na rękach, jest zwykle pozytywną wróżbą, która przepowiada korzyści materialne. Można się spodziewać w niedalekiej przyszłości podwyżki lub awansu w pracy, możliwości dorobienia lub nawet zmiany pracy na lepiej płatną. Może również znaczyć o ciekawym wyjeździe w przyszłości oraz o propozycji, która może poprawić Twoją pozycję zawodową.

Trzymać dziecko na rękach, trzymać chore dziecko na rękach – sennik

Często ciężko jest określić dokładne znaczenie snu, w którym dziecko jest trzymane na rękach. Nie jest to jednak zapowiedź nadchodzącego dziecka czy wyzwań związanych z tym wydarzeniem. Opowiada, że przyszłość będzie bardzo bogata, jednak nie musi oznaczać koniecznie obecności potomka. Odnosi się do bogactwa materialnego, zwykle uważany za dobrą wróżbę.

Trzymanie chorego dziecka na rękach jest również dobrym omenem. Sen mówi o tym, że będzie Ci dopisywać zdrowie fizyczne, a choroby będą trzymać się od Ciebie z daleka. Jeśli sen przyśni się rodzicom, których dziecko w danym czasie choruje, jest to dobry sygnał, ponieważ potomek jest w drodze do wyzdrowienia. Gdy na jawie dziecko jest zdrowe, sen o chorym dziecku na rękach oznacza, że będzie jeszcze długi czas trzymać się w zdrowiu.

Trzymać chłopca na rękach, trzymać dziewczynkę na rękach, trzymanie obcego dziecka na rękach – sennik

Gdy trzymasz chłopca na rękach, może świadczyć on o zapale do działania oraz o chęci podjęcia zdecydowanych kroków w kierunku osiągnięcia celu. Jest to znak, że to najlepszy czas na podejmowanie decyzji, które będą odpowiedzialne i wpłyną na Twoje życie. Sen o dziewczynce trzymanej na rękach odnosi się do emocji i do sfery duchowej. Zwraca on uwagę na Twoje relacje z otoczeniem oraz to, co możesz przeżywać w gronie znajomych, warto popracować nad swoimi relacjami zarówno z bliskimi, jak i ze zwykłymi znajomymi z Twojego otoczenia. Gdy pojawia się sen o trzymaniu obcego dziecka na rękach wieszczy przygodę, do której okazja może pojawić się w Twoim życiu.

Wiercące się dziecko na rękach, karcone dziecko, wyrządzanie krzywdy dziecku na rękach – sennik

Gdy śnisz, że masz na rękach kręcące się lub niespokojne dziecko, zwykle jest to przepowiednia nadchodzącego spokoju, nawet czasami popadającego w marazm. Oznacza on, że los jest w Twoich rękach i że nie będzie stawiać przed Tobą dodatkowych przeszkód do osiągnięcia celu.

Gdy pojawia się sen, w którym dziecko jest karcone, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że dzieje się coś złego. Zwykle sytuacja związana jest z emocjami, zwykle negatywnymi i chęci dania im upustu w niezdrowy sposób. Sen ostrzega Cię przed niezdrowymi sposobami radzenia sobie z uczuciami, które mogą się skończyć dla Ciebie bardzo niedobrze.

Gdy we śnie wyrządzana jest krzywda dziecku na rękach, jest to ostateczny i najważniejszy sygnał ostrzegawczy, by nie dać się ponieść własnym emocjom i wypracować sobie zdrowe nawyki radzenia sobie z nimi.

Uczucie, że powinniśmy mieć dziecko na rękach, zabawa z dzieckiem na rękach – sennik

Gdy we śnie odnosisz wrażenie, że dziecko powinno być na Twoich rękach, nie jest to dobra wróżba. Dziecko jest w tym śnie symbolem rozwiązania problemu, który jest obecny w Twoim życiu, a jego brak świadczy o trudnościach czy kłopotach, które przyjdą wraz z podjętą decyzją. Często przewiduje również utrwalenie się poważnych problemów, które są obecne w Twoim życiu, jednak nie oznacza on, że problemy się nasilą lub wykonają nagły zwrot w gorszą stronę.

Sen o zabawie z dzieckiem trzymanym na rękach może świadczyć o tym, że podświadomie chcesz zrobić coś szalonego, wyrwać się z monotonii nieustannie płynącego życia. Może również świadczyć o tym, że coś powstrzymuje Cię przed spełnieniem szalonych pragnień, na przykład hamuje Cię Twój wiek, pozycja w pracy czy własny charakter. Czasami należy oderwać się od rzeczywistości i pozwolić sobie na często nierozsądne decyzje, by potem móc wrócić do normalnego życia będąc odnowionym i z większą ilością energii.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments