Okno w śnie

Sennik okno – jakie znaczenie ma sen o oknie?

Opublikowano: 24 maja 2022
Brak komentarzy

Sen o oknie wskazuje na Twoje relacje z otoczeniem i najbliższymi. Jest również odzwierciedleniem tego, jak postrzegasz rzeczywistość, znaczenie snu może podpowiedzieć, kim jesteś i w jaki sposób radzisz sobie z sytuacjami. Okno wiąże się również z życiem rodzinnym oraz domem, a także z życiem zawodowym i wydarzeniami w pracy. Czasem ostrzega przed nieprzyjemnymi lub nawet niebezpiecznymi sytuacjami oraz pokazuje, w jaki sposób traktujesz innych ludzi.

Patrzeć przez okno

Gdy we śnie patrzysz przez okno, najprawdopodobniej posiadasz wielkie marzenia dotyczące przyszłości, jednak nie jest ona możliwa do osiągnięcia. Może również świadczyć o ciekawości świata, a także o potrzebie kontaktów z innymi ludźmi.

Widzieć kogoś patrzącego przez okno

Gdy widzisz kogoś patrzącego przez okno we śnie, może to świadczyć o tym, że za bardzo otwierasz się przed osobą, która będzie mieć złe zamiary wobec Ciebie. Może ona wykorzystać opowiedziane jej w sekrecie sprawy przeciwko Tobie, dlatego warto uważać na swoje słowa.

Widzieć w oknie czyjąś twarz

Widzenie czyjejś twarzy w oknie we śnie oznacza, że nie czujesz przywiązania z rzeczywistością i najchętniej chcesz pozwolić na pochłonięcie Cię przez Twoje myśli i marzenia. Nie chcesz myśleć o tym, co się dzieje dookoła Ciebie, prawdopodobnie czujesz się wyczerpany codziennymi obowiązkami. Warto zadbać o swoje zdrowie psychiczne i pozwolić sobie na chwilę odpoczynku.

Małe lub duże okno – sennik

Gdy we śnie widzisz małe okno, Twoja podświadomość chce Cię pochwalić za Twój sposób myślenia. Wskazuje, że nie oczekujesz pochwał czy nagród od losu za swoje czyny, jednak zawsze spotyka Cię coś dobrego.

Duże okno we śnie oznacza, że otworzysz się na nowe możliwości i doświadczenia. Przyniosą Ci w życiu wiele satysfakcji, na nowo nauczysz się, jak czerpać przyjemność z życia.

Ciemne, przyciemnione okno

Ciemne okno we śnie wieszczy utratę młodzieńczej energii i witalności. Warto spróbować się zregenerować i zacząć nową aktywność, która Cię pobudzi z powrotem do życia. Może być to nowe hobby, jak i rozpoczęcie uprawiania nowego sportu. Przyciemnione okno we śnie jest za to negatywną wróżbą, oznacza, ze ktoś będzie chciał wejść z butami do Twojego prywatnego życia.

Okno za kratami

Okno za kratami we śnie oznacza, że będziesz miał okazję i chęć zaangażować się w niepewną i tajemniczą działalność. Nowy biznes zawsze wiąże się z ryzykiem, sennik wskazuje, że to ryzyko w tym przypadku jest dużo większe. Może oznaczać również, że Twoje życie obfituje w szczęście i dostatek.

Brudne lub czyste okno

Gdy we śnie widzisz brudne ono, oznacza to, że przed Tobą wyjątkowo trudne chwile. Warto przygotować się fizycznie i mentalnie na przeciwności losu, przeciwko którym będziesz musieć walczyć.

Sen o czystym oknie wskazuje, że dbasz o swój wygląd zewnętrzny. Jednak możesz równie dobrze robić coś na pokaz tylko po to, by przypodobać się innym ludziom.

Otwarte, uchylone lub zamknięte okno

Sen o otwartym oknie wieszczy pomyślność losu w najbliższej przyszłości. Ten okres życia będzie obfitował we wspaniałe wspomnienia i dobre decyzje, nie będziesz odczuwać szczególnych trudności w tym czasie.

Uchylone okno we śnie jest nawiązaniem do natury osoby, która śni – jest ona nieśmiała i skryta. Sen opowiada również, że nie lubisz być w centrum uwagi, jednak czasami warto wyjść z cienia i ukazać swoje prawdziwe oblicze lub pokazać umiejętności.

Zamknięte okno przepowiada niepowodzenie. W Twoim życiu zagoszczą kłopoty, jednak nie są one zesłane przez los. Warto wypić piwo, które się nawarzyło przez nierozsądne słowa czy pochopne decyzje. Możliwe jest również to, że ktoś będzie Cię obgadywał za Twoimi plecami, jednak będziesz mieć ograniczone możliwości reagowania.

Nie móc zamknąć okna – sennik

Nie móc zamknąć okna we śnie oznacza, że zatracisz się w pomocy innym. Tak bardzo, że zapomnisz o swoich potrzebach czy zobowiązaniach, przez co znacznie podupadniesz na majątku lub nawet zdrowiu.

Wchodzić lub wychodzić przez okno

Wchodzenie na okno we śnie jest zapowiedzią złego czasu. Osoby z Twojego otoczenia będą Ci wrogie, narazisz się również na złośliwą krytykę. Być może ktoś będzie rozsiewał o Tobie złe plotki.

Gdy we śnie wchodzisz przez okno do pomieszczenia, oznacza to negatywną wróżbę odnoszącą się do prowadzonych przez Ciebie interesów. Wieszczy niepowodzenie i porażkę, dlatego nie warto podejmować nowych negocjacji i ostrożnie planować kolejne kroki.

Sen o wychodzeniu przez okno oznacza, że poniesiesz dotkliwe straty finansowe, z których ciężko Ci będzie się wydostać. Mogą być one skutkiem źle podjętych decyzji, jednak głównie ich powodem będą przyczyny niezależne od Ciebie.

Wyskoczyć przez okno we śnie

Wyskakiwanie przez okno przez sen wieszczy, że pewna osoba będzie próbowała utrudnić Ci osiągnięcie zamierzonego celu. Warto mieć się na baczności podczas rozmów z innymi, nawet bliskimi osobami.

Stać w oknie / Zwisać z okna

Sen o staniu w oknie wieszczy niepowodzenie w sprawach zawodowych. Twoja obecna praca nie pozwoli Ci rozwinąć skrzydeł i uniemożliwić spełnienie marzeń. W niej spotka Cię jedynie brak perspektyw na przyszłość.

Zwisanie z okna we śnie oznacza, że próbujesz swoimi działaniami wpłynąć na opinię innych ludzi. Być może chcesz się wybielić lub opowiadasz nieprawdziwe historie, które mają na celu pokazać Cię w jak najlepszym świetle. Nie warto tego robić, ponieważ ludzie w końcu dojdą do prawdy.

Słyszeć pukanie do okna

Gdy we śnie słyszysz pukanie do okna, jest to dobra wróżba. Oznacza, że w przyszłości czeka Cię wiele dobrych okazji do spełnienia swoich marzeń. Sen dotyczy sfery zawodowej, jak i prywatnej. Być może czeka Cię okazja na awans lub pokazania swoich nowatorskich pomysłów.

Wyrzucić coś przez okno

Wyrzucenie rzeczy z okna przez sen wskazuje na Twoją nieuwagę lub niedbalstwo. Przez te dwie cechy możesz przegapić w swoim życiu ważne wydarzenie, które może wpłynąć na Ciebie pozytywnie.

Wybite okno

Wybite okno we śnie oznacza, że masz wypaczone poglądy na życie. Będzie utrudniać Ci to klarowne spojrzenie na sytuację, wskazuje również na większą podatność na irracjonalne argumenty innych ludzi.

Naprawiać okno

Sen o naprawianiu okna wieszczy zyskanie nowego spojrzenia na sprawy. Wcześniej one irytowały Cię swoim istnieniem, obecnie znajdziesz sposób, w jaki możesz je rozwiązać.

Wypaść z okna – sennik

Wypadanie z okna we śnie oznacza, że lepiej nie liczyć na pomoc innych. W potrzebie nikt nie poda Ci pomocnej dłoni, dlatego warto zmienić swój sposób myślenia. Podążając drogą zależności od innych osób, doznasz rozczarowania i smutku.

Okno  z firankami

Okno z firankami wskazuje, że nie lubisz dzielić się swoimi prywatnymi sprawami. Możesz być uważany za osobę skrytą i tajemniczą. Dużo również zależy od stanu firanek. Gdy firanki w oknie są nowe, przepowiada to zmiany w życiu. Gdy są brudne, to czekają Cię ciężkie chwile zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, prawdopodobnie wywołane przez kłótnie i plotki. Podarte firanki w oknie wieszczą kłótnie rodzinne.

Zasłaniać okno

Gdy zasłaniasz okno we śnie, prawdopodobnie czekają Cię w życiu sytuacje, które chcesz ukryć. Będą to wstydliwe lub krępujące tajemnice, które będziesz chcieć zachować dla siebie.

Okno z roletami

Okno z roletami we śnie wieszczy problemy z sąsiadami, a także ukrywane przed nimi sekrety. Prawdopodobnie to właśnie one będą indukować negatywną atmosferę między wami.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments