Wąż w śnie

Sennik Wąż – co znaczy sen o wężach?

Opublikowano: 31 października 2022
Brak komentarzy

Co to znaczy, gdy śnią Ci się węże? W wielu starożytnych sennikach, wąż reprezentuje niezadowolenie, ale także uzdrowienie. Wąż może wywoływać szacunek i strach wśród tych, którzy go widzą. Sen o wężu oznacza duchowe przebudzenie i transformację lub przejście w życiu. 

Wąż we śnie – ogólne znaczenie

Wąż Boa dusicielW prawdziwym życiu ludzie często boją się węży i odzwierciedla to, dlaczego węże we śnie nie są dobrymi znakami.  Posiadanie snów o wężach może odzwierciedlać Twoje obawy w życiu lub nawet potencjalne niebezpieczeństwo.

Zdolność węża do zrzucenia skóry, w wielu tradycjach, kojarzy je z wzrostem w górę, odrodzeniem i transformacją. Węże w snach zazwyczaj reprezentują brudne, niskie lub toksyczne zachowanie. Ale z drugiej strony, węże w snach reprezentują zdrowie i uzdrowienie.

Psychologowie kojarzą węża we śnie jako połączenie z naszą seksualnością. Węże są tym, jak interpretujemy intymność i wiązanie się z naszymi partnerami.

Ludzie z ciężką chorobą mogą często widzieć sen o wężach. Jeśli cierpisz z powodu niezwykłego bólu, może to jest właściwy czas, aby odwiedzić lekarza, zwłaszcza jeśli śniłeś o wężach przez ostatnie kilka nocy.

Czarny wąż

Sen o czarnym wężu może wskazywać, że w Twoim życiu czai się coś mrocznego. Prawdopodobnie podświadomie zmagasz się z depresją i smutkiem, że doświadczasz tego w realnym życiu, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Być może istnieje jakiś emocjonalny niepokój, z którym wciąż masz do czynienia podświadomie (może nie przeszedłeś nad byłym, lub przechowujesz poczucie winy i żalu). Widzenie czarnego węża jest zwykłym znakiem złego związku lub energii w Twoim życiu, ale może to być również ostrzeżenie finansowe. Bądź ostrożny w kwestii swoich finansów i ludzi wokół Ciebie.

Biały wąż

Biały kolor jest kolorem pozytywnym i odnosi się do pozytywnych rzeczy takich jak czystość, wiara, wieczność.

Widząc białego węża we śnie może być wskazówką, że na Twoje pozytywne emocje wpływają negatywne siły. Oczywiście musisz przerwać ich wpływ na swoje życie. Aby to zrobić, będziesz musiał zidentyfikować źródło tych negatywnych sił, określić, kto z otaczających Cię ludzi, może być źródłem negatywności, a następnie przerwać swoje relacje z nim.

Biały wąż we śnie może być również znakiem przemiany. Że w Twoim życiu pojawia się coś nowego; przekształcasz się w swój wyższy stan. Staniesz się mądrzejszy, spokojniejszy i bardziej pozytywny.

Żółty wąż

Sen o żółtym wężu reprezentuje pozytywne uczucia takie jak nadzieja, optymizm, jasność, ale z drugiej strony reprezentuje również tchórzostwo i oszustwo. Widząc Żółtego Węża we śnie możesz symbolizować nadzieję, cokolwiek próbowałeś zrobić może być jeszcze zrobione.

Żółty wąż według sennika może oznaczać, że ktoś, komu ufasz, zdradza Cię – musisz bardzo ostrożnie podejmować swoje działania.

Czerwony, zielony wąż

Zielony wąż we śnieCzerwony wąż we śnie symbolizuje ukryte niebezpieczeństwo, groźną sytuację lub przyszłe szczęście w Twoim życiu na jawie. Wąż w czerwonym kolorze może również przedstawiać miłość i romans w twoim życiu na jawie. Jeśli Wąż próbował czołgać się po Twoim ciele i próbował Cię ugryźć, to może to być również znak Twoich seksualnych pragnień.

Zielone węże we śnie na ogół oznaczają, że w przyszłości czeka Cię wzrost, poprawi się Twoje zdrowie lub rozpoczniesz nową podróż życiową. Zielony wąż we śnie może wskazywać na nowy początek w niektórych aspektach Twojego życia.

Sen o ukąszeniu przez węża – co oznacza?

Jeśli we śnie ugryzł Cię wąż, odzwierciedla to Twój strach przed utratą kontroli. Jeśli jednak we śnie zostałeś ugryziony przez węża i nie czujesz bólu, oznacza to, że w przyszłości możesz zdobyć wielkie bogactwo.

Jeśli śnisz o wężach, które atakują Cię we śnie i jesteś w stanie uciec przed wężem, wskazuje to na Twój potężny wzrost. Ten sen o wężu sugeruje, że możesz być w związkach, w których prawdopodobnie będziesz się rozwijać. Wszystko w życiu ma swój początek i koniec.

Zabicie węża – sennik

Co to znaczy zabić węża we śnie? Jeśli zabiłeś węża lub węże we śnie, to przepowiada, że możesz z powodzeniem uniknąć niebezpieczeństwa w swoim życiu. Możesz również zerwać związek z osobą, która wyrządza Ci więcej szkody niż pożytku. Również sen o zabiciu węża może być znakiem związanym z Twoimi seksualnymi pragnieniami w życiu.

Jeśli po zabiciu węża we śnie czujesz się bardzo pozytywnie, oznacza to, że będziesz świętować triumf nad swoimi wrogami. Jeśli jesteś w romantycznym związku, zabicie węża we śnie symbolizuje przyszłe małżeństwo i będzie to szczęśliwy związek dwóch kochających się osób.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments