Balkon w śnie

Sennik balkon - co oznacza sen z balkonem?

Opublikowano: 27 marca 2022
Brak komentarzy

Balkon we śnie jest symbolem poprawienia się relacji, zarówno na tle przyjacielskim, jak i miłosnym. Może również symbolizować zdobycie nowych znajomych czy chęć zwiększenia swoich możliwości, wspinając się coraz wyżej. Niektóre symbole balkonu we śnie przepowiadają pomyślność w życiu i nadchodzące szczęście, czasami odnosi się do sfery seksualnej – może symbolizować kobiecy biust. Nawiązuje także do macierzyństwa. W przypadku pojawienia się balkonu trzeba zwrócić uwagę nie tylko na to, co się na tym balkonie dzieje, ale również na jego stan, kolor czy widoki i zachowania bohaterów snu.

Być na balkonie, widzieć balkon, stanie z kimś na balkonie, wchodzenie na balkon – sennik

Gdy w czasie snu jesteś na balkonie, może to symbolizować chęć osiągnięcia wyższej rangi w swoim życiu. Oznacza również chęć górowania nad innymi, jednak może być to również zapowiedź nawiązania nowych znajomości. Może również zwiastować uzyskanie lepszej pozycji lub awansu.

Gdy we śnie widać balkon, zwiastuje nawiązanie nowych znajomości i przyjaźni, jak i również wskazywać na pragnienia seksualne. Są one najczęściej związane z kobiecymi piersiami, jednak czasami pojawiają się w kontekście macierzyństwa, którego elementem jest karmienie piersią.

Stanie z kimś na balkonie przepowiada nadchodzące szczęście w miłości oraz wzajemność uczuć. Wchodzenie na balkon we śnie oznacza pomyślność oraz wzrost szczęścia w życiu. Przepowiada chęć wspięcia się wyżej w hierarchii, najczęściej odnosi się do sytuacji w pracy.

Stanie pod balkonem, rozpoznanie osób na balkonie, siadanie na balkonie, opuszczanie balkonu – sennik

Stanie pod balkonem symbolizuje, że jesteś świadomy potrzeb osób z otoczenia, w którym przebywasz. Mogą to być zarówno potrzeby rodzinne, jak i towarzyskie, ale również dotyczy to otaczającej natury i zwierząt. Rozpoznanie osób stojących na balkonie zapowiada zadowolenie, głównie w sferze towarzyskiej. Stanie z innymi osobami na balkonie może być również symbolem powodzenia w życiu drugiej osoby, o którą można być spokojnym.

W przypadku siadania na balkonie we śnie, może oznaczać opóźniony powrót do zdrowia po chorobie lub urazach. W przypadku opuszczania balkonu również jest to pozytywny znak, który zwiastuje ułożenie się wszystkich spraw, mimo potencjalnych przeszkód. Opuszczenie balkonu może również symbolizować konieczność wycofania się z rywalizacji.

Balkon bez balustrady i barierek, spadający balkon, skakać lub spaść z balkonu – sennik

Balkon bez balustrady i barierek zapowiada nawiązanie nowych znajomości, w tym znalezienie nowego kompana czy przyjaciela. Spadający balkon we śnie oznacza utracenie nadziei, konieczność pożegnania się ze swoimi planami czy marzeniami. Symbolizuje pogrzebane nadzieje oraz ich bezpowrotną utratę.

Skakanie lub spadanie z balkonu symbolizuje nadejście nowego etapu w życiu, jednocześnie przepowiadając nadzieję. Oznacza porzucenie dawnego życia, które toczyło się w bezpiecznej przestrzeni i wskoczenie lub spadnięcie do zupełnie nowej rzeczywistości.

Dziecko, które wypadło z balkonu, oznacza nadchodzący smutek oraz nadejście problemów rodzinnych. Gdy z balkonu wypadnie chłopiec, może oznaczać, że w przyszłości zakocha się bez wzajemności, jednak gdy wypada z balkonu dziewczynka — może przepowiadać dobre wyjście za mąż. Motyw skakania z balkonu może również odnosić się do chęci powrotu do dzieciństwa.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments