Całowanie w śnie

Sennik Całowanie się – co znaczy sen o pocałunku?

Opublikowano: 6 listopada 2022
Brak komentarzy

Sen w którym jesteśmy całowani, albo to my próbujemy kogoś pocałować, może przyśnić się każdemu, nie tylko ludziom będącym w związkach. Co taki sen oznacza? Może być związany z tym, że nasze myśli na jawie, ostatnio zbyt często zajmuje pewna specjalna dla nas osoba, ale nie tylko. Na szczęście interpretacje takiego snu są zazwyczaj pozytywne.

Całowanie się – znaczenie ogólne

Namiętny pocałunek sen

Jeśli we śnie to ty całujesz inną osobę może to oznaczać zbliżający się sukces w sprawach osobistych.

Pocałunek jest interpretowany co do zasady pozytywnie – oznacza on, że jesteś otwarty i skłonny do poszukiwania porozumienia na wielu płaszczyznach. Często też może świadczyć o pozytywnej relacji którą masz z druga osobą albo relacji, która rozwija się w obiecującym kierunku. Może, ale nie musi, mieć znaczenie romantyczne. Taki sen może świadczyć również o dobrej relacji na gruncie koleżeńskim albo przyjacielskim.

Jeśli we śnie to ty całujesz inną osobę: oznacza to zbliżający się sukces w sprawach osobistych.

Jeśli to ty jesteś całowany: znaczy to, że osoba, która cię całuję ma wobec ciebie pozytywny stosunek. Należy jednak uważać na pocałunek bez zaangażowania. Może on oznaczać planowanie zdrady.

Wiele szczegółów zależy jednak od okoliczności pocałunku.

Pocałunek z byłą dziewczyną albo byłym chłopakiem

Taki sen oznacza, że gdzieś w twoim życiu może czekać na ciebie szansa, której nie możesz przegapić. Zachowaj czujność bo będzie ona wymagała od ciebie wykazania inicjatywy. Jeśli to zrobisz, ktoś będzie skłonny hojnie cię wynagrodzić.

Pocałunek w usta na pożegnanie – sennik

Jeśli śnisz, że zamiast zwykłego pożegnalnego cmoknięcia w policzek, doszło do pocałunku w usta, oznacza to, że stawiasz przed sobą ambitne cele, a przeszłość chcesz pozostawić za sobą. W ten sposób twoja podświadomość dodaje ci odwagi abyś śmiało rozpoczął nowy rozdział w swoim życiu bo zdecydowanie jesteś na niego gotowy.

Pocałunek w rękę – sennik

Taki pocałunek symbolizuję wyraz szacunku do osoby, której dłoń się całuję. Jeśli to my jesteśmy całowani w rękę, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości czekają nas spore sukcesy zawodowe, które osiągniemy wykorzystując wiedzę, jaką posiadamy w danej dziedzinie, a może nawet czeka nas awans w pracy.

Oglądasz pocałunek innych osób

Jeśli we śnie nie uczestniczysz w pocałunki, a jedynie oglądasz z pewnej odległości pocałunek innych osób, sennik wskazuje, że brakuje ci bliskości i podświadomie do niej tęsknisz. Możesz też czuć się odizolowany, w swoim życiu, od pewnych projektów albo osób. W takim przypadku koniecznie wyjdź do ludzi i otwórz się na nowe znajomości.

Pocałunek ze zmarłym – co oznacza ten sen?

Chociaż taki sen może wydawać się dosyć niepokojący, to nic bardziej mylnego! Pocałunek ze zmarłą osobą we śnie, wróży ci długie życie w zdrowiu. Może również symbolizować pojednanie i przebaczenie.

Pocałunek z nieznajomym – sennik

Jeśli we śnie całujesz się z nieznaną ci osobą, albo nie możesz przypomnieć sobie po przebudzeniu kim ta osoba była, sennik mówi, że powinieneś przyjrzeć się swojemu życiu. Możliwe, że przyjemności są dla ciebie najważniejsze albo prowadzisz zbyt rozwiązły tryb życia. Taki sen to ostrzeżenie aby zmienić swoje wartości.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)

FAQ – najczęściej zadawane pytania

  1. Pocałunek w rękę - co oznacza we śnie?

    Według sennika pocałunek w rękę może symbolizować wyraz szacunku do osoby, której dłoń się całuję. Jeśli to my jesteśmy całowani w rękę, oznacza to, że w niedalekiej przyszłości czekają nas spore sukcesy.

  2. Jakie jest ogólne znaczeniu snu o spadaniu?

    Sen o całowaniu się jest interpretowany co do zasady pozytywnie - oznacza on, że jesteś otwarty i skłonny do poszukiwania porozumienia na wielu płaszczyznach. Pamiętaj, że wiele zależy kontekstu sytuacji o której śnimy.

  3. Jakie są najczęstsze sny o całowaniu się?

    Najczęściej śnimy o całowaniu się z aktualnym lub byłym partnerem. Mniej popularne są sny o pocałunku z osobą nieznajomą; na pożegnanie, w rękę lub sny o oglądaniu pocałunku innych osób.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments