Kosmici / UFO w śnie

Sennik Kosmici – co znaczy sen o kosmitach / UFO?

Opublikowano: 24 października 2022
Brak komentarzy

Co znaczy, kiedy śnisz o kosmitach?

Sen o kosmitach może wskazywać, że nawiązujesz kontakt z czymś, co jest dla Ciebie nieznane. Może uczysz się grać na instrumencie muzycznym lub zaczynasz pracę w nowej firmie?

Poczucie bycia kosmitą może również wystąpić, gdy zaczynamy coś nowego, np. dołączamy do nowej grupy. Możemy czuć się zdezorientowani językiem i kulturą grupy, co przekłada się na nasz świat snów jako spotkanie z kosmitami.

Możesz czuć się jak kosmita w swoim obecnym życiu. Dobrze jest znaleźć miejsce, do którego należysz o znaleźć hobby lub zainteresowanie, które lubisz robić.

Najczęstsze sny o kosmitach dotyczą:

  • Rozmowy z kosmitą
  • Bycia kosmitą na innej planecie
  • Uprowadzania przez kosmitów
  • Seksu z kosmitą
  • Przybycie kosmitów na Ziemię

Sny mają pozytywne znaczenie, gdy czujesz się zainteresowany, ciekawy i związany z istotami nadprzyrodzonymi.

Sen o kosmitach przejmujących władzę nad światem

Ale to normalne doświadczenie; często czujemy się zaniepokojeni i niepewni, gdy dzieje się z nami coś nowego; nie wiemy, co może przynieść. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, że jeśli zmiany zachodzą, to zachodzą z jakiegoś powodu.

Czasami znajdujemy się w sytuacjach, w których nie możemy działać w stary sposób, musimy znaleźć odwagę, aby mieć nowe doświadczenia i znaleźć sposób, aby wyrazić siebie inaczej.

Sen o byciu kosmitą

Jeśli we śnie czujesz się jak kosmita, oznacza to, że jesteś w dotąd nieznanej sytuacji życiowej.

W prawdziwym życiu czujesz się wyobcowany w otoczeniu. Może to być spowodowane tym, że zmieniłeś miejsce zamieszkania, pracę lub wprowadziłeś do nowego mieszkania. Masz problem z dopasowaniem się do nowej rzeczywistości i dociera to do Ciebie we śnie.

Kiedy masz do czynienia z nowymi sytuacjami w życiu, zawsze mądrze jest słuchać swoich prawdziwych uczuć i swojej intuicji. Polegaj na swoich uczuciach i podejmuj właściwe decyzje w życiu.

Jednakże, jeśli jest to prawdziwa duchowa wizyta lub nie, ważniejsze jest zrozumienie przyczyny pojawienia się tego symbolu we śnie.

Postaraj się zapamiętać wiadomość, którą dają Ci kosmici; zwróć uwagę, czy czujesz się ciekawy, ostrożny czy przestraszony. Czy przekonali Cię do zrobienia czegoś, czego nie chcesz? Czy mówią o szkodzeniu innym ludziom lub sobie? A może jest to mądra rada z drugiej planety?

Porwanie przez kosmitów / UFO – sennik

Jeśli śni Ci się, że jesteś porwany przez kosmitów, to znak, że potrzebujesz wsparcia ze strony przyjaciół lub rodziny, aby pokonać w przyszłości problemy, które sprawią, że będziesz smutny ze wszystkimi nieszczęśliwymi uczuciami.

Sen o porwaniu przez kosmitów

Sen o porwaniu przez kosmitów

Jeśli kosmici porywają Cię wraz z innymi ludźmi, wskazuje to na emocjonalne zaangażowanie i ochronę ze strony innych. Możesz potrzebować urlopu, aby ochłonąć lub cieszyć się specjalną okazją.

Rozmowa z kosmitami – sennik

Jeśli we śnie stwierdzisz, że rozmawiasz z przyjaznym kosmitą, może to zapowiadać, że możesz spotkać kogoś, kto pokaże Ci nowe rzeczy, a z tą osobą doświadczysz nowych uczyć i doznań.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments