Pająk w śnie

Sennik Pająk – co znaczy sen o pająkach?

Opublikowano: 29 października 2022
Brak komentarzy

Ogólnie rzecz biorąc, ludzie często boją się pająków, chociaż większość tych stworzeń jest przyjazna i nieszkodliwa. Pająki są twórczym tkaczem i sen o pająkach może reprezentować Twoją kreatywność i cierpliwość. Zazwyczaj taki sen odnosi się do Twojego życia zawodowego. Pająk może także uosabiać bliską ci osobę (najczęściej kobietę) którą znasz.

Weź pod uwagę miejsce, w którym napotykasz pająka we śnie. Sen o pająku w sypialni na łóżku lub materacu z tobą, wskazuje, że jakaś znana ci kobieta miesza w Twoim życiu osobistym. Szczególnie z twoimi romantycznymi relacjami, jeśli masz chłopaka/dziewczynę lub małżonka.

Zabijanie pająków – sennik

Jeśli we śnie zabijasz pojedynczego pająka, to symbolizuje on nieszczęście i pecha.

Jeśli zabijasz brzydkiego pająka we śnie to według sennika może to reprezentować twoją walkę z problemami. Jesteś w stanie uniknąć niewygodnych sytuacji.

Widzieć siebie jako pająka we śnie – co to oznacza?

Widzieć siebie śniącego jako pająka wskazuje, że czujesz się jak outsider. Chcesz się czołgać i zaszyć w kącie i czekać. Chcesz zachować dystans i trzymać się z dala od sytuacji zewnętrznych.

Ugryzienie pająka, jadowity pająk – sennik

Pająk na dłoni

Pająk na dłoni

Śnić, że pająk cię gryzie – reprezentuje konflikt z matką i innymi kobiecymi postaciami w twoim życiu.

Śnić o ukąszeniu pająka na rękach lub nogach bez faktycznego „zobaczenia” gryzącego Cię pająka, sugeruje, że czujesz się uwięziony przez jakiś związek. Utrzymująca się rana na ręce lub stopach przypomina Ci o konfliktowej przeszłości.

Jadowity pająk we śnie może reprezentować Twój strach przed porażką w skomplikowanej sytuacji.

Jeśli pająki są na Twojej głowie lub we włosach i gryzą Cię, wskazuje to na nagabywanie i próba kierowania twoim życiem przez inne osoby (zwłaszcza kobiety). Ich słowa i zdania zaczynają „wchodzić ci do głowy”. To samo oznacza, jeśli zdajesz sobie sprawę, że pająk jest pod twoją skórą.

Pająki tkające pajęczynę – sennik

Jeśli we śnie pająk tkał swoją sieć na suficie, to znak, że powinieneś pracować uczciwie i nie prowadzić „szemranych” i niepewnych interesów. W przeciwnym razie pogubisz się w swoich schematach i stracić pieniądze.

Jeśli śnisz o tym, jak brodzisz w sieci, w której nie ma pająka, obiecuje załatwienie spraw i protesty ze strony krewnych. Twoje działania spowodują wybuch oburzenia w kręgu krewnych. Konieczne jest, aby przejść do celu, nie czując wsparcia ze strony rodziny.

Uciekający, goniący pająk – sennik

Pająk Krzyżak

Pająk Krzyżak

Sen o goniących cię pająkach oznacza, że chcesz uciec lub już uciekasz od innych ważnych dla Ciebie ludzi.

Sen, w którym to pająk ucieka przed Tobą, przepowiada szybki wzrost kariery lub początki. Jednak pomoc w tych osiągnięciach może przyjść od osób o nieidealnej reputacji.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments