Paznokcie w śnie

Sennik Paznokcie - czy sen o paznokciach to dobry znak?

Opublikowano: 7 stycznia 2023
Brak komentarzy

Paznokcie to nieodzowny element, który towarzyszy człowiekowi na każdym kroku. To właśnie dzięki nim można dowiedzieć się o stanach chorobowych. Co jednak oznaczają paznokcie pojawiające się we śnie? Znaczenie tego snu jest ogromne.

Symbolika paznokci w śnie

Również paznokcie widziane w trakcie snu, mogą oznaczać problemy zdrowotne. Może warto zaraz po przebudzeniu przyjrzeć się im? Człowiek na co dzień nie przywiązuje do nich tak mocnej uwagi – chyba, że ma zająć się ich pielęgnacją. Czasem jednak zmiany chorobowe pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie. Projekcje w głowie, podczas snu, mogą być takim nieświadomym sygnałem, że zaczyna dziać się coś niedobrego.

Czy pojawiające się paznokcie w snach oznaczać mogą tylko problemy na tle psychicznym i somatycznym. Oczywiście, że nie. Co takie senne obrazy mogą jeszcze oznaczać?

Paznokcie u rąk – sennik

Jeżeli ktoś w swoim śnie widzi paznokcie od rąk, musi wiedzieć, że czas najwyższy wziąć się za siebie i zakasać rękawy. Sen ten może odnosić się do sfery zawodowej. Wystarczy tylko odpowiednio poświęcić się realizowanym projektom, aby móc odnieść sukces. To szansa na to, aby zrealizować swoje marzenia. Paznokcie u rąk w śnie oznaczają możliwość poradzenia sobie z obecnymi problemami.

Pomalowane paznokcie

To sen, który niesie ze sobą znaczenie pozytywne. Całkiem możliwe, że już wkrótce dana osoba będzie mogła liczyć na ogrom fascynujących przygód. Takich pozytywnych, które nieść będą ekscytację i radość. Tego typu sen oznaczać może również to, że los już niedługo na drodze postawi nowe osoby, które wniosą świeży powiew do życia. Trzeba mieć również świadomość tego, że pomalowane paznokcie oznaczają konieczność odpoczynku. Każdy zasługuje na chwilę wytchnienia od czasu do czasu.

Paznokcie suche, odpadające – znaczenie snu

To oznaka, że los szykuje dla człowieka zmiany. To dobry moment na to, aby iść przed siebie z podniesioną głową, nie oglądając się za siebie. Przeszłość należy zostawić i sprawdzić, co też historia szykuje nowego dla siebie. Tylko dzięki temu bez trudu będzie można mierzyć się z tym, co już niedługo znajdzie się na swojej drodze.

Czerwone paznokcie – sennik

Czerwone paznokcie

Czerwone paznokcie mogą być związane z naszym życiem seksualnym.

Znaczenie może być dwojakie. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, kto śni. W przypadku mężczyzn chodzić może o brak satysfakcji z życia seksualnego. To dobry moment na to, aby porozmawiać ze swoją partnerką o tym. Nie ma co ukrywać się z takimi tajemnicami, ponieważ przez to mogą pojawiać się problemy w związku. Kobieta śniąca o czerwonych paznokciach, jest z kolei osobą zadowoloną ze swojego pożycia seksualnego.

Czarne paznokcie – sennik

Czarny to kolor, który nie kojarzy się pozytywnie. I takie znaczenie mają również sny, które powiązane są z tym właśnie kolorem. To znak, że już niedługo nad daną osobą zebra się mogą „czarne” chmury, które przyniosą ze sobą pasmo nieszczęść. Trzeba przygotować się do tego, że całe dotychczasowe życie wywróci się do góry nogami. Paznokcie w tym kolorze oznaczać mogą również rozczarowania, które pojawią się w najmniej oczekiwanym momencie.

Lakier do paznokci – co oznacza sen o lakierze?

Osoby, które widzą w swoim snach lakier do paznokci, podświadomie marzą o zmianach w swoim życiu. To osoby, które są znudzone tym, co mają aktualnie. Dobija ich szara rzeczywistość, otaczająca ich na co dzień. Bardzo chętnie nadałyby życiu nowych kolorów. Osoby śniące o lakierach bardzo chętnie zakosztowałyby luksusu w swoim codziennym życiu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments