Perfumy w śnie

Sennik perfumy - co oznacza sen o perfumach?

Opublikowano: 26 marca 2022
Brak komentarzy

Sen o perfumach symbolizuje zewnętrzną prezencję, a pojawienie się ich we śnie może również świadczyć o zmianach na tle romantycznym czy erotycznym. Często niektóre ze snów o perfumach ostrzegają przed nieuczciwymi znajomymi, którzy pragną wykorzystać Cię do swoich celów, najczęściej poprzez oszustwo. Najczęściej jednak odnoszą się do powodzenia lub niepowodzenia w miłości czy w relacjach z innymi. Mogą być również ostrzeżeniem od podświadomości o dokonywanych złych uczynkach i chęci znalezienia właściwej drogi.

Widzieć perfumy

Gdy we śnie widzisz perfumy, może to oznaczać zbyt wysoką samoocenę. Cieszysz się z nagród, jakie otrzymujesz za swoją charyzmę, jednak jednocześnie może być to chęć oszukiwania się własnym urokiem. Symbolizuje również próbę zamaskowania swoich własnych błędów oraz ukrywanie słabych punktów przed innymi ludźmi.

Kupować perfumy

Kupowanie perfum może wskazywać na problemy z domowym budżetem. Symbolizuje rozrzutność oraz niemożność zadbania o finanse. Jednocześnie może również świadczyć o tym, że chcesz się komuś przypodobać lub wdać się w łaski drugiej osoby, jednak nie jesteś w stanie ukryć swoich słabości oraz popełnionych w przeszłości błędów.

Stłuc butelkę perfum

Stłuczenie butelki perfum we śnie przestrzega przed poddawaniem się swoim pragnieniom czy nadziejom. Skończą się one katastrofą, pomimo że początki zapowiadały szczęśliwe zakończenie.

Szukać perfum

Szukanie perfum we śnie oznacza stratę osoby lub przedmiotu, która dostarczała Ci radości i szczęścia.

Dostanie perfum w prezencie

Dostanie perfum w prezencie, może oznaczać, że musisz mieć się na baczności, bo ktoś Cię wykorzystuje. Może być to również sygnał od podświadomości, ostrzegający przed ukrywaniem swoich sekretów. Dostanie perfum od osoby przeciwnej płci symbolizuje namiętność, ale i niebezpieczną radość z romansu.

Dać komuś perfum

Danie komuś perfum zwiastuje sukcesy w miłości oraz dobrą samoreklamę swoich usług, biznesu lub własnej osoby.

Używanie perfum na ciało i ubrania

Używanie perfum na ciało i ubrania symbolizuje uwielbienie drugiej osoby za Twój wygląd, może również oznaczać, że pozorami próbujesz zmylić innych co siebie. Za to perfumowanie się po kąpieli oznacza, że spotka Cię szczęście w miłości, która okaże się namiętnym romansem.

Produkowanie perfum

Produkowanie perfum we śnie zwiastuje szczęście w podejmowanych decyzjach. Ryzykowanie w najbliższym okresie czasu opłaci się, podobnie jak nawiązywanie nowych relacji.

Wąchać perfumy

Wąchanie perfum we śnie oznacza ostrzeżenie – w przyszłości trafisz do wrogiego otoczenia, w którym musisz mieć się na baczności i zachować czujność. W szczególności w relacjach romantycznych.

Duszące perfumy

Gdy czujesz, że perfumy wąchane we śnie Cię duszą, to najpewniej zatracisz się w przyjemnościach zmysłowych, może to ciągnąć za sobą ryzyko podejmowania złych decyzji pod wpływem chwili.

Silny zapach perfum

Gdy poczujesz silny zapach perfum, istnieje możliwość, że jesteś zbyt mocno wystawiony na wpływ płci przeciwnej, co prowadzi do braku racjonalności w podejmowanych decyzjach. Twoje rozwiązania będą mieć długotrwały wpływ na Twoje życie.

Ładny zapach perfum

Za to ładny zapach perfum zwiastuje szczęśliwe wydarzenia w najbliższej przyszłości, a także jest dobrym znakiem do podjęcia działania w sferze miłosnej oraz w pracy.

Odrzucający zapach perfum

Gdy zapach perfum jest odrzucający, Twoje uczucia do drugiej osoby będą mieć duży wpływ na Twoją kondycję psychiczną.

Widzieć wodę kolońską

Gdy we śnie pojawia się woda kolońska, symbolizuje to radość i chęć do pomocy innym. Twoje dobre uczynki będą sprawiać ci wyjątkowo dużo szczęścia, a także odpłacą się dobrymi wydarzeniami w przyszłości.

Silny zapach męskich perfum

Silny zapach męskich perfum we śnie ostrzega przed osobą, która pragnie Cię wykorzystać do swoich własnych celów. Oznacza również wystawienie na jej wpływ, może także świadczyć o jej próbach oszustwa, które odczujesz.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments