Pies w śnie

Sennik Pies – co znaczy sen o psach?

Opublikowano: 29 października 2022
Brak komentarzy

Sny o psach zazwyczaj związane są z obszarami życia, w których czujesz się emocjonalnie chroniony. Pies we śnie jest zazwyczaj oznaką samoobrony – może również symbolizować bliskie ci osoby. Sen ten może również odzwierciedlać Twój sposób konfrontacji z negatywnymi sytuacjami w życiu.

Sen o psie – ogólne znaczenie

Psy są zwykle postrzegane jako wierni najlepsi przyjaciele i towarzysze. Psy we śnie często reprezentują przyjaźń, lojalność, ochronę i hojność. Te zwierzęta we śnie mogą być symbolem, który reprezentuje Ciebie lub kogoś w twoim życiu, kto posiada te cechy.

Czasami pies we śnie będzie reprezentował prawdziwego psa, być może zwierzaka z dzieciństwa lub Twojego obecnego. Jeśli wcześniej byłeś właścicielem pieska i śnisz o nim, oznacza to, że brakuje Ci czegoś lub kogoś w Twoim życiu.

Sen o przyjaznym psie – co oznacza?

Jeśli śni Ci się przyjazny pies to wskazuje, że w niedalekiej przyszłości czekają Cię dobre wydarzenia. Może to nastąpić w w sferze twojego życia osobistego lub w pracy. Sen, w którym widzisz przyjaznego psa może również oznaczać lojalność i oddanie lub to, że spotkasz starego lojalnego przyjaciela.

Widzieć we śnie przyjaznego psa, który podąża za Tobą, taki sen może wskazywać, że musisz uważać na swoje samopoczucie, zwłaszcza gdy angażujesz się w potencjalnie niebezpieczne działania.

Czarny pies – sennik

Duży, czarny pies

Duży, czarny pies

Śnić o dużym, czarnym psie, który jest wściekły to pewny znak kłopotów i zagrożenia dla twojego zdrowia.

Inną interpretacją tego snu jest to, że może to wskazywać na rozczarowanie przez kogoś, kogo uważasz za dobrego przyjaciela. Możesz zdać sobie sprawę, że ta osoba nigdy nie była Twoim prawdziwym przyjacielem, a nawet próbowała Cię w jakiś sposób skrzywdzić.

Brązowy pies – sennik

Brązowy pies we śnie może reprezentować partnera lub przyjaciela. Brązowy kolor kojarzy się z ziemią, zadowoleniem i świetlaną przyszłością. Brązowy pies reprezentuje szczęście i spełnienie.

Kiedy pies jest przyjazny i go głaszczesz, to jest to pozytywny znak. Sen ten oznacza, że znajdujesz się (lub będziesz się znajdował) w radosnym i spokojnym związku.

Jeśli śnisz o brązowym psie biegającym po polu, sen ten może być odzwierciedleniem twoich uczuć dotyczących rodziny w danym momencie.

Jeśli śni Ci się śpiący brązowy psiak, to jest to wskazówką, że przyjaciel z przeszłości może się z tobą skontaktować w najbliższym czasie. Śpiący pies może być również znakiem, że darzysz kogoś uczuciem, ale nie komunikujesz się z tą osobą wystarczająco.

Biały pies – sennik

Biały pies we śnie to znak pokoju i harmonii. Biały pies reprezentuje miłość, szacunek, wdzięczność i ochronę. Widzieć białego psa we śnie to oznaka szczęśliwych czasów w Twoim życiu.

Jeśli śniło Ci się, że biały piesek podąża za Tobą, to sen ten jest dobrym znakiem. Często wskazuje, że jesteś otoczony przez lojalnych przyjaciół i są oni gotowi Ci pomóc.

Jeśli we śnie biały pies chce się z Tobą bawić, jest to znak szczęścia i zadowolenia z obecnego życia.

Jeśli śniło Ci się, że biały pies Cię atakuje, to sen ten oznacza, że w prawdziwym życiu czujesz się atakowany przez pewne osoby. Biały pies jest wskazówką, że jest to ktoś, kogo znasz. Staraj się skupić na swojej pozytywnej stronie życia i ciągle myśleć pozytywnymi myślami, unikaj kontaktu z osobą, która może Cię skrzywdzić.

Pies gryzie / atakuje – sennik

Wściekły, atakujący piesJeśli śni Ci się, jak pies Cię atakuje, oznacza to plotki i frustrację w prawdziwym życiu.  Sen o psie, który gryzie to znak, że pokłócisz się ze swoim bliskim przyjacielem. Sen ten zapowiada również skandale i nieprzyjemne rozmowy. To znak, że będziesz kłócić się ze swoimi znaczącymi osobami.

Jeśli śniło Ci się, że pies ugryzł Cię w rękę, taki sen często symbolizuje nielojalność, której doświadczyłeś lub którą możesz spotkać w przyszłości.

Jeśli śnisz o tym, że ktoś inny został ugryziony przez psa, to oznaka zadanej krzywdy. Być może czujesz się winny, że kogoś skrzywdziłeś lub zrobiłeś coś złego i dlatego miałeś taki sen?

Sen o ugryzieniu w nogę przez psa – jeśli miałeś taki sen, może on wskazywać na utratę lub brak równowagi w Twoim życiu. Być może nie chcesz lub nie możesz, zrealizować swoich celów. Może to również oznaczać wahanie się co do podejścia do nowej sytuacji.

Sen o własnym psie, który Cię gryzie – to zły znak, który jest to zapowiedzią jakichś strat w najbliższym czasie.

Sen o zabiciu psa – znaczenie

Sny o zabiciu psa nie są zbyt dobrym znakiem. Zabicie psa we śnie symbolizuje, że prawdopodobnie podjąłeś złe decyzje np. w kwestii finansowej które musisz je przemyśleć i dokonać właściwego wyboru. W nadchodzącym okresie staraj się unikać podejmowania ryzyka, gdyż istnieje doskonałe prawdopodobieństwo, że okażą się one porażką.

Inną interpretacją dotyczącą zabicia psa we śnie jest to, że w twoim życiu jest osoba, co do której powinieneś być bardziej ostrożny – w swoich słowach i działaniach, ponieważ możesz ją łatwo zranić i przysporzyć tym sobie kłopotów.

Szczekający pies – sennik

Sen o szczekającym psie, który budzi w tobie strach i dyskomfort, to znak, że w twojej przyszłości czekają Cię złe wiadomości lub starcie z wrogami.

Sen o sforze szczekających psów może wskazywać na nieprzyjemności i komplikacje w twoim prawdziwym życiu.

Jeśli pies w Twoim śnie szczeka podczas polowania, to możesz spodziewać się awansu w pracy, który może nastąpić już niedługo.

Jeśli śniło Ci się, że Twój pies na Ciebie szczeka, to taki sen może wskazywać, że inni zazdroszczą Ci Twojego statusu społecznego i bogactwa.

Jeśli śnisz o psie który szczeka ‚radośnie’ ciesząc się na twój widok to jest to bardzo dobrym znakiem wskazującym na spotkania towarzyskie i przyjemności w najbliższej przyszłości.

Sen o chorym psie

Jeśli śni Ci się chory pies lub grupa chorych psów, to może być znakiem, że zaniedbujesz swoją rodzinę lub przyjaciół. Sen ten przypomina Ci, że należy odnowić relacje i starać się je pielęgnować w przyszłości.

Jeśli śnisz o tym, że twój pies jest chory i odwiedzasz weterynarza, może to oznaczać, że opłakujesz przyjaźń, która dobiegła końca. Alternatywnie może to dotyczyć starej przyjaźni, która jest zaniedbywana.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments