Rekin w śnie

Sennik Rekin – co znaczy sen o rekinie?

Opublikowano: 12 listopada 2022
Brak komentarzy

Rekin kojarzony jest głównie z niebezpieczeństwem i śmiercią. Ta drapieżna ryba wyzwala w nas strach, zresztą całkowicie uzasadniony. Nic więc dziwnego, że kiedy pojawia się w snach, na myśl przychodzą nam czarne scenariusze. W marzeniach sennych pojawia się zazwyczaj jako obiekt wzbudzający grozę. Sprawdźmy więc, jak interpretować ten symbol.

Rekin w śnie jako symbol bezwzględności

Sen o rekinieDokładnie tak jak na jawie, rekin w snach jawi się jako znak niebezpieczeństwa i zagrożenia. Pokazuje nam naszą własną zaciętość i tendencje do brutalizmu. Sennik sugeruje, że powinniśmy starać się panować nad agresją. Jeśli to my wcielamy się w postać rekina, nasza podświadomość wysyła sygnały, by zacząć pracować nad własnym porywczym charakterem. Silny stan emocjonalny może skutkować agresywnymi zapędami także w stronę osób, których nie chcemy krzywdzić. Staraj się zapanować nad negatywnym odruchami, a dasz odpocząć swojej podświadomości od nieprzyjemnych emocji.

Rekin atakujący cię we śnie – sennik

Jeśli we śnie atak rekina jest skierowany na ciebie, niestety, oznacza to, że wkrótce będziesz musiał zmierzyć się z problemem sam na sam.

Widzieć rekina pływającego w płytkiej wodzie

Podświadomość wysyła ci sygnał ostrzegawczy, byś nie dusił w sobie złych emocji, ponieważ mogą one wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Granica twojej wytrzymałości psychicznej jest na wyczerpaniu. Spróbuj złapać oddech i popracować nad wyrażaniem emocji.

Złowić rekina na wędkę

Jeśli we śnie łowisz rekina na wędkę, możesz odetchnąć z ulgą. Zwiastuje to dogadanie dobrego interesu, który w niedługim czasie będziesz robił. Uda ci się dopiąć wszystko na ostatni guzik, tak by sprawy poszły po twojej myśli. Jest to dobry czas na zaczęcie transakcji handlowych i przedsięwzięć, które miałeś w planach. Dobra passa w interesach będzie ci sprzyjała.

Ugryziony przez rekina – sennik

Ugryzienie rekina w śnie zwiastuje zmiany i nadchodzące nowe wydarzenia. Wbrew pozorom nie zapowiada to negatywnych w skutkach zdarzeń. Otwórz się na nadchodzące okoliczności, a kto wie, być może zmienią one całkowicie twoje życie.

Widzieć stado rekinów

Powinieneś dostosować się do zasady carpe diem i starać się czerpać z życia pełnymi garściami. Staraj się nie żyć z dnia na dzień i spróbuj nadać swojemu życiu konkretny plan. Obranie odpowiedniego celu w życiu pomoże ci w realizacji planów, a wizja przyszłości nie będzie już tak przytłaczająca.

Agresywny rekin – co oznacza we śnie?

Zwróć uwagę jakim ludźmi się otaczasz. Rekin tak przedstawiony we śnie, jest symbolem ludzi tobie nieprzychylnych i wrogo nastawionych. Może oznaczać też, że w swoim otoczeniu masz osobę, która stara się osiągnąć cel kosztem innych ludzi, a do swojego zamiaru idzie po trupach. Sennik informuje cię, byś trzymał się z dala od takich ludzi i nie pozwolił im na zabieranie ci pozytywnej energii z twojego życia.

Duży lub mały rekin – sennik

Jeśli śnisz o dużym rekinie to według sennika odczujesz zazdrość od swoich przyjaciół, z powodu twojego sukcesu.

Jeśli chodzi o małego rekina to sennik wskazuje, że jesteś niezadowolony ze swego życia, co będzie miało negatywny wydźwięk w życiu prywatnym.

Śnić o zębie rekina. Czeka cię pomyślność.

Ząb rekina na morzu traktowany jest jako dobry talizman. Także w snach należy odbierać ten symbol jako zapowiedź dobrego czasu. Twoje życie będzie wchodziło pod dobrą gwiazdę. W najbliższym czasie czeka cię mnóstwo szczęścia.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments