Rzeka w śnie

Sennik Rzeka – co znaczy sen o rzece?

Opublikowano: 2 listopada 2022
Brak komentarzy

Fundamentalnym znaczeniem takich snów jest nasze życie i płynący w nim czas – przypominający właśnie rzekę. Rzeka więc jest sama w sobie snem neutralnym, ale ważnym; dotykającym naszego funkcjonowania. Aby zinterpretować sen związany z rzeką, trzeba przyjrzeć się mu uważniej. Istotna jest sama woda – jej stan i charakter – a także sytuacja, w jakiej się znajdujemy. W poniższych akapitach, prezentujemy zatem dokładniejszą wymowę Twojego snu.

Spokojny nurt rzeki – co zwiastuje?

Jeśli rzeka w śnie płynęła spokojnie i łagodnie – jest to powód do zadowolenie! W Twoim życiu obecna jest harmonia i stabilizacja, zaś Twoje otoczenie; rodzina, przyjaciele czy współpracownicy, mają na Ciebie pozytywny wpływ. Staraj się dbać o bieżące sprawy i obecne relacje, oraz szukaj okazji do cieszenia się chwilą; będzie ich wiele.

Gwałtowny poryw rzeki – jak go rozumieć?

Rwąca rzeka według sennika to znak zbliżających się problemów, nieszczęść i konfliktów, które mogą pojawić się w zupełnie niespodziewanych okolicznościach. W ich toku możesz bardzo łatwo stracić kontrolę i uwikłać się w całą serie niekorzystnych zdarzeń. Zachowaj więc szczególną czujność i ostrożność w relacjach z innymi ludźmi, a w miarę swoich zdolności; przygotuj się do stawienia czoła problemom.

Czysta, jasna rzeka – sennik

Klarowna, wolna od zabrudzeń woda jest oznaką klarownego i wolnego od zabrudzeń sumienia; zarówno Twojego własnego, jak i innych ludzi. Możesz cieszyć się poczuciem wewnętrznej lekkości, a także nie obawiać się intryg czy knucia za plecami. Podchodź do bliskich z zaufaniem i nie obawiaj się przeszłości!

Brudna, mętna rzeka – sennik

Z kolei rzeka pełna zanieczyszczeń czy glonów, w której ciężko cokolwiek dostrzec, powinna być sygnałem ostrzegawczym. Inni ludzie mogą mieć wobec Ciebie nieuczciwe intencje, lub plotkować na Twój temat. Dokładnie przyjrzyj się swojemu otoczeniu, a także; własnemu sumieniu. Być może skrywa się w nim jakaś wina, którą ciągle od siebie odrzucasz i starasz się wypierać.

Most na rzece – jakie ma znaczenie?

Most umożliwia przejście na drugi, zupełnie inny brzeg rzeki. Dlatego też, jego obecność w marzeniach sennych bardzo często wiąże się z nadejściem istotnych, życiowych przemian. Spodziewaj się chociażby nawiązania nowej, ważnej relacji, przeprowadzki, podjęcia studiów czy zmiany pracy. Weź przy tym sprawy w swoje ręce, tak, aby okazały się korzystne dla Ciebie.

Kąpiel w rzece – co oznacza we śnie?

Kąpanie się w rzece jest niezwykle wymownym symbolem, czerpiącym swoje źródła chociażby z mitologii. Zwykle oznacza zbliżającą się obfitość dóbr i bogactwo; być może będzie to podwyżka w pracy, wygrana w lotto czy rozpoczęcie niezwykle zyskownego projektu. Obmycie się w rzece oznacza również oczyszczenie; przygotuj się na ostateczne zakończenie ciążących od dawna problemów.

Topienie się w rzece – sennik

Topienie się w rzece, mogące przybrać postać zarówno pozostawania pod wodą, jak i niemożność wydostania się z jej prądu, jest według sennika złowieszczą oznaką. W Twoim życiu może wydarzyć się nieszczęście lub będziesz doświadczać poczucia strachu i bezradności; możliwe, że już to się dzieje. Przygotuj się na trudny czas.

Wodospad – co mówi taki sen?

Wodospad na rzece jest wieloznacznym sennym. Przy małym i niegroźnym wodospadzie – spodziewaj się radości i sukcesu. Jeżeli woda spada z ogromnej wysokości i jest niebezpieczny, Ty lub któraś z bliskich Ci osób może w najbliższym czasie popaść w ruinę; zdrowotną, społeczną lub finansową. Miej oczy szeroko otwarte i utrzymuj gotowość do pośpieszenia potrzebującym z pomocą.

Wyschnięta rzeka – na co się przygotować?

Wyschnięta rzeka we śnie jest sygnałem ostrzegawczym, informującym o obecnych w organizmie infekcjach bądź chorobach – rodzących się lub istniejących od dawna. Nie jest to jednak powód do nadmiernego niepokoju. Podstawową reakcją na sen o wyschniętej rzece, powinna być uważna obserwacja własnego ciała, a również badania profilaktyczne u specjalistów.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments