Most w śnie

Sennik Most – jakie znaczenie ma most we śnie?

Opublikowano: 12 listopada 2022
Brak komentarzy

Most jest symbolem łączenia w czasie i przestrzeni. Scala świat żywych ze światem umarłych, łączy Boga i człowieka, scala to co rozłączone. Według tego znaczenia, most, jawi się jako spoiwo, które jest w stanie przeprowadzić nas z jednego punktu do drugiego. Jakie jest jego znaczenie, jeśli chodzi o sennik?

Most w senniku – interpretacja snu

Sen o zabytkowym mościeSen o moście nie wskazuje na obecny czas, w którym się znajdujesz. Jest niejako spoiwem między tym co było a ty co dopiero nadejdzie, między przeszłością – i popełnionymi w niej błędami, a przyszłością – i szansą na ich naprawienie. Sen o moście skłania do podjęcia ryzykownych działań, które w przyszłości pozwolą zebrać plony. Dodaje odwagi i pcha ku działaniu. Innym zaś razem skłonią do zachowania większej ostrożności. Symbolizuje potrzebę zachowania przezorności w podejmowaniu decyzji. To, w jakim stanie, jest most w marzeniach śniącego, ma bardzo duże znaczenie, a symbolika snu, w dużej mierze zależeć będzie od wydźwięku snu i naszego zachowania w nim.

Stać na moście – sennik

Jeżeli we śnie stoisz na moście, twoja podświadomość wysyła ci sygnały, że wewnątrz czujesz się zagubiony i samotny. Prawdopodobnie w którymś aspekcie życia nie radzisz sobie zbyt dobrze. Zagubienie może wynikać z faktu podjęcia dla ciebie trudnej decyzji lub zrobienie nowego kroku w przyszłość. Możesz obawiać się porzucić dotychczasowe działania i ukierunkować się na nowe możliwości.

Most zalany przez wodę

Most, który zalewa woda nie jest dobrą wróżbą. Szalejący żywioł jest symbolem twoich przeżyć wewnętrznych i zmarnowanych starań. Wkrótce utracisz kontrole nad emocjami, a działania, których się podejmiesz nie będą zależne od twojej woli. Sennik ostrzega też, że zbyt mocno dusić w sobie uczucia, które za jakiś czas, mogą zacząć się z ciebie wylewa. Popracuj nad swoją kondycją emocjonalną i znajdź ujście dla nagromadzonych złych napięć, a wkrótce przekonasz się, że odzyskujesz kontrolę nad swoim wnętrzem.

Most drewniany – znaczenie snu

Widzieć we śnie stary, drewniany most stawia nad tobą widmo ciężkiej decyzji, jaką przyjdzie ci podjąć w niedługim czasie. Zachowaj jednak ostrożność i staraj się kierować zdrowym rozsądkiem.

Most wiszący – symbol wolności

Odczuwasz silną potrzebę wolności lub wolność, której doświadczasz przynosi ci korzyści. Jeśli w niedługim czasie będziesz musiał podjąć ważną decyzje, wszystko pójdzie po twojej myśli i nie napotkasz po drodze przeszkód. Zaufaj jednak intuicji i pozwól sprawą biec swoim torem. Puść wolno to, co zbyt mocno trzymasz, a przekonasz się, że czasami intuicja jest ważniejsza od planu.

Kamienny lub zerwany most – sennik

Jeśli we śnie widzisz kamienny most oznacza to dla ciebie solidne i dostatnie życie, które będzie zbudowane na trwałych fundamentach. Symbolizuje też pewność i harmonie jaka jest w tobie. Jesteś człowiekiem statecznym i twardo stąpającym po ziemi, jednak w twoim życiu współgra to z twoimi oczekiwaniami. Nie dajesz się porwać niepotrzebnym, złym emocją, a twoja solidność owocuje spokojnym i harmonijnym biegiem życia.

Zerwany most jest symbolem szans, które zaprzepaściłeś w życiu i błędów, które popełniłeś podejmując jakieś działanie. Być może zbyt często rozmyślasz o konsekwencjach swoich wyborów i za bardzo analizujesz przeszłość. Uświadom sobie, że to co już się zdarzyło, nie wróci i daj sobie szanse na wybaczenie. Spójrz na siebie z uczuciem i podaruj sobie miłość. Twoja podświadomość z pewnością ci się odwdzięczy.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)

FAQ – najczęściej zadawane pytania

  1. Na co zwrócić uwagę przy interpretacji snu?

    Zwróć uwagę na stan mostu - ma to bardzo duże znaczenie. Pamiętaj, że symbolika snu, w dużej mierze zależeć będzie od wydźwięku snu i naszego zachowania w nim.

  2. Co symbolizuje zerwany most we śnie?

    Według sennika zerwany most jest symbolem szans, które zaprzepaściłeś w życiu i błędów, które popełniłeś podejmując jakieś nieprzemyślane działanie. Musisz uświadomić sobie, że to co już się zdarzyło, nie wróci i daj sobie szanse na wybaczenie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments