Sprzątanie w śnie

Sennik Sprzątanie - jakie znaczenie ma sen o robieniu porządków?

Opublikowano: 7 stycznia 2023
Brak komentarzy

Symbolika snu o sprzątaniu odnosi się głównie do potrzeby uporządkowania chaosu, który wdarł się do naszego życia duchowego oraz szarej codzienności. By poprawnie zinterpretować sen o sprzątaniu ważne jest zwrócenie uwagi na towarzyszące tej aktywności osoby i przedmioty. Dokładnie przywołanie w pamięci otoczenia z marzenia sennego ma niebagatelne znaczenie, jeśli zależy nam na znalezieniu konkretnej odpowiedzi na nasze pytania. Co zatem kryć w sobie mogą różne wersje snu o sprzątaniu?

Sprzątanie ze stołu – co oznacza?

Jeżeli we śnie sprzątasz ze stołu brudne naczynia lub widzisz osoby, które sprzątają może to oznaczać, że w najbliższym czasie czekają Cię trudne chwile i staniesz twarzą w twarz z koniecznością zaciśnięcia pasa. Zbliżają się znaczne straty materiale. Staraj się zachować ostrożność.

Sprzątanie cudzego domu lub mieszkania – co mówi sennik?

Symbolika sprzątania nieruchomości należącej do kogoś innego również nie wróży niczego dobrego. Najprawdopodobniej już niedługo staniesz się ofiarą osób, które uwielbiają plotkowanie. Zachowaj spokój, ale nie pozwól też wejść sobie na głowę.

Sen o sprzątaniu własnego domu bądź mieszkania – jak interpretować?

Sprzątanie własnego domu/mieszkania w śnie to bardzo dobry znak. W najbliższej przyszłości możesz liczyć na to, że los w końcu się do Ciebie uśmiechnie i zacznie Ci sprzyjać. Jak dokładnie będzie to wyglądać? Trudno to przewidzieć, ale miej pewność, że niezależnie od tego co Cię obecnie trapi, możesz liczyć na znaczną poprawę w przeciągu kilku dni/tygodni.

Sprzątanie podłogi w śnie – czy to dobry znak?

Sen o zmywaniu podłogi

Sen o zmywaniu podłogi może zwiastować  poprawę stosunków rodzinnych

Sen o sprzątaniu podłogi jest jednym z lepszych jakie mogą się przytrafić osobie śniącej. Symbolika podłogi w tym marzeniu sennym zwiastuje rychłą poprawę napiętych stosunków rodzinnych oraz ogólną harmonię i bezpieczeństwo w kontaktach z ludźmi.

Sprzątanie podwórka – sennik

Podwórko w śnie o sprzątaniu symbolizuje relacje z najbliższym otoczeniem, głównie z sąsiadami. Jeżeli w swoim śnie zabierasz się za uporządkowanie podwórka najprawdopodobniej czekają Cię waśnie i spory z sąsiadami. Zachowaj ostrożność i postaraj się zachować spokój. Jeśli zdołasz zapanować nad swoimi nerwami możesz wyjść obronną ręką z zapowiadanej przez Twoje marzenie senne kłótni. Pamiętaj! Nie pozwól ponieść się emocjom.

Sprzątanie dużego bałaganu – co oznacza we śnie?

Sen o zamiataniu podwórka

Sen o zamiataniu podwórka

Wielki bałagan praktycznie nigdy nie wieszczy niczego dobrego. We śnie o sprzątaniu ogromnego rozgardiaszu chodzi o konieczność włożenia bardzo dużego wysiłku, czasu i pracy w wyznaczone wcześniej cele. Nie poddawaj się jednak! Co prawda realizacja marzeń będzie dla Ciebie dosyć kłopotliwa, czasochłonna i męcząca, ale jeśli naprawdę zaangażujesz się w zaplanowane działania i tak osiągniesz sukces. Po prostu się nie zrażaj i przyj do przodu, nie ważne co by się nie działo! Twój sen mówi, że warto podjąć to wyzwanie!

Sen o sprzątaniu ubrań – co zapowiada w przyszłości?

Jeśli w swoim śnie skupiasz się głównie na zbieraniu porozrzucanych ubrań i ich porządkowaniu to znak, że Twoja podświadomość apeluje do Ciebie z prośbą o skromność i wprowadzenie do swojego życia zasad opartych na minimalizmie. Według snu wprowadzenie takich zmian wpłynie na Ciebie bardzo pozytywnie. Nowości wprowadzaj powoli. W ten sposób istnieje większa szansa na wypracowanie nawyku, który zostanie z Tobą na dłużej! Walcz ze swoją próżną naturą póki jeszcze masz na to czas. Im wcześniej zaczniesz, tym większe są szanse na osiągnięcie sukcesu.

 

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments