Mama w śnie

Sennik Mama - jakie znaczenie ma sen o mamie?

Opublikowano: 25 listopada 2022
Brak komentarzy

Mama, osoba która jest z nami już od początku, dba o nasz rozwój i o nas samych. Kojarzy nam się raczej z domowym ciepłem, miłością i wsparciem. Ale co w przypadku, gdy przyśni nam się w sposób, którego nie oczekiwaliśmy? Jeśli niepokoi Cię twój sen lub jesteś ciekawy jego znaczenia, sprawdź, co mógł oznaczać.

Znaczenie snu, w którym pojawia się nasza Mama, w zależności od szczegółów może być pozytywne lub negatywne. Z jej opinią liczymy się najbardziej, dlatego też sen o niej może sugerować życiową przestrogę i to co powinniśmy zmienić w naszym postępowaniu. Matczyna intuicja jak powszechnie wiadomo jest prawie nie omylna, jej symbolika w śnie więc, ma wyprowadzić nas z błędnej drogi którą aktualnie stąpamy. Może odnosić się również do naszego aktualnego macierzyństwa, zaciskaniu więzi z naszym dzieckiem lub bliską osobą. Dlatego aby dokładnie zinterpretować nasz sen należy spojrzeć głębiej i dokładniej na to co się w nim znajdowało.

Sen o śmierci mamy – co oznacza?

Dłonie, sen o umierającej mamieJeśli śni ci się, że twoja mama zmarła, może oznaczać to, że zaniedbałeś z nią kontakty, jest to komunikat, abyś zatroszczył się o nią i spędził z nią czas. Może to oznaczać również że potrzebujesz w tym okresie więcej czułości i wsparcia i że droga do realizowania twoich marzeń jest trudniejsza niż ci się wydawało. Jeśli śni ci się że zamieszkałeś z swoją zmarłą mamą może oznaczać to że na tym etapie nie jesteś szczęśliwy, masz dużo stresu i potrzebujesz w kimś oparcia.

Choroba mamy – sennik

Sen o chorej matce, ma być dla ciebie motywacją aby bardziej skupić się na pracy, postarać się o osiągniecie większych sukcesów. Dawna chęć do pracy oraz stawianie sobie wyższych celów może wrócić jeśli tylko postarasz się wystarczająco bardziej i odnajdziesz starą werwę.

Sen o mamie byłego chłopaka / dziewczyny – jak go interpretować?

Gdy przyśni ci się mama byłego partnera może to symbolizować dalszą stałość w uczuciach do niego. Nie potrafisz zapomnieć i porzucić przeszłości za sobą. Wciąż zadręczasz się myślami o nim, a twoje serce nadal za nim tęskni. Dałeś sobie za mało czasu na wyleczenie uczuć, potrzebujesz teraz dużo chwil na czasie spędzonym ze sobą lub w miłym otoczeniu.

Płacząca mama – sennik

Płacząca mama może oczywiście kojarzyć się ze złymi emocjami. Jest przestrogą aby uważać na niebezpieczeństwa oraz nieprzyjemne sytuacje które mogą spotkać Cię w najbliższych dniach. Jednak nie zawsze musi oznaczać to niepokój i złe wieści. Płacz matki w śnie interpretuje się również jako sytuacje szczęśliwą. Oznaczać on może że w końcu uda ci się zrealizować marzenie na które tak długo czekałeś, a duma w oczach bliskich będzie nieunikniona. Poczujesz wewnętrze spełnienie, spokój oraz wielką dumę.

Mama w ciąży / w szpitalu – znaczenie snu

Sen w którym widzimy naszą mamę w ciąży, niestety nie wróży nic dobrego. Może oznaczać on że przybędzie nam personalnych problemów, możliwy jest również konflikt z bliskimi nam osobami. Będziesz musiał znaleźć w sobie dużo wyrozumiałości aby wybaczyć innym ich błędy. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy i nie wplatać się w niepotrzebne kłótnie.

Gdy śni nam się że nasza mama znajduję się w szpitalu może oznaczać to że nadeszła pora aby zadbać o nasze zdrowie. Zająć się swoją dietą, ruchem oraz aktywnie spędzonym czasem. Sen ten może oznaczać również że ktoś pilnie przygląda się naszym ruchom i poczynaniom. Bądź czujny.

Mama w kuchni – sennik

Sennik o mamie w kuchni może kojarzyć nam się z nostalgią młodości. Lecz naprawdę może oznaczać że nie radzisz sobie z aktualnymi problemami, przytłaczają cie. Jesteś zmęczony, niezbyt dobrze czujesz się fizycznie oraz psychicznie. Zgłoś z pomocą do swoich najbliższych.

Sen o mamie ubranej na czarno

Czarny strój kojarzy nam się z niepokojem oraz żałobą. W przypadku tego sennika jeśli nasza mama ubrana jest na czarno, oznacza to że jakaś sprawa z naszego życia ją zamartwia. Stara się nam pomóc lecz być może tego nie widzimy. Może to również oznaczać, że jakaś inna kobieta ma nad nami kontrole, to czas aby wziąść nasze życie w swoje ręce. Należy również dokłanie przyjrzeć się temu co dzieje się w naszym życiu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments