Winda w śnie

Sennik winda - co symbolizuje sen o windzie?

Opublikowano: 24 maja 2022
Brak komentarzy

Sen o windzie często opowiada o tym, co Twoja podświadomość próbuje Ci powiedzieć. Jest symbolem rozwoju i wspinania się w górę, jednak równie dobrze może wskazywać na popełnienie błędnych decyzji, obciążających Twoje życie. Związany jest z widowiskowym, szybkim sukcesem lub ogromną porażką. Może także odpowiadać za odczuwane przez Ciebie emocje, które skrywasz wewnątrz siebie. Posiada również negatywne znaczenie – zbyt łatwo możesz poddawać się pokusom ułatwień i przez to przestać zwracać uwagę na istotne szczegóły.

Widzieć windę, czekać na windę, widzieć spadającą windę, prowadzić windę – sennik

Widzenie windy we śnie oznacza, że podświadomie pragniesz czyjej nieprzymusowej pomocy, wyciągnięcia ręki w Twoją stronę. Liczysz, że druga osoba ułatwi Ci życie – rozwiąże problem, z którym się borykasz, czy załatwi niektóre ze spraw, jakie na Ciebie czekają w życiu. Ma to Ci ułatwić drogę do celu, która może być wyboista, jednak jest to trasa pochodząca z Twojego wyboru. Warto nią próbować przejść samodzielnie, by osiągnąć zasłużony sukces.

Sen o czekaniu na windę jest symbolem nadziei na lepsze życie. Być może liczysz na otrzymanie od losu życiowej szansy, która umożliwi Ci dalszy rozwój na wybranej przez Ciebie ścieżce. Może również wskazywać, że poszukujesz sposobów na ułatwienie sobie życia – tak jak wybranie windy zamiast schodów. Przez zbyt nadmierne ułatwienia możesz przestać zwracać uwagę na detale, które mogą być niezwykle ważne.

Gdy we śnie widzisz spadającą windę, zwykle jest to zwiastun porażki lub kłopotów. Może również stanowić ostrzeżenie przed podejmowaniem ryzyka w najbliższej przyszłości. Dzięki temu unikniesz części problemów, jakie mogą pojawić się w Twoim życiu.

Prowadzenie windy we śnie opowiada o tym, że bardzo się starasz, by ułatwić drugiej osobie zycie. Może być to osoba, która jedzie z Tobą windą, którą prowadzisz. Może również wskazywać, że będziesz pomagać biednym i potrzebującym Twojej pomocy.

Jechać windą, jechać windą w górę, jechać windą w dół, winda poruszająca się na boki – sennik

Jechanie windą we śnie oznacza, że uda Ci się wznieść na wyższy poziom duchowy lub osiągniesz szczyt albo sukces na innych płaszczyznach. Jest również sygnałem, że w jakiś sposób ułatwisz sobie życie, podobnie jak samo jechanie windą w rzeczywistości, która wybierana jest zamiast ciężkich schodów.

Jechanie windą w górę we śnie oznacza, że Twoje problemy zostaną pokonane, a smutek przegnany. Może również wskazywać na szybkie i bezbolesne osiągnięcie swojego celu czy zwycięstwo na danej płaszczyźnie życia.

Jechanie windą w dół kojarzone jest ze stratami, jednak jest to możliwość do odpoczynku. Najpierw musisz zmierzyć się z siedzącymi w Twojej podświadomości demonami, które Cię ograniczają, żeby móc wcisnąć w windzie przycisk, który zawiezie Cię na sam szczyt.

Jeśli widzisz windę, która jedzie na przemian w górę i w dół we śnie oznacza to, że w Twoim życiu naprzemiennie będą ukazywać się wzloty i upadki. Sen symbolizuje również skrajne emocje, które mogą towarzyszyć Ci na co dzień. Sen może mieć również podłoże seksualne, wskazywać na zbyt ubogie życie erotyczne.

Winda jeżdżąca z boku na bok we śnie symbolizuje brak stabilności w życiu. Możesz posiadać tendencje do skupiania się na zbyt drobnych lub nieistotnych szczegółach, tracąc z oczu całość. Może również wskazywać na to, że Twoje życie zeszło z obranego kursu, przez co dawne plany toczą się nie po Twojej myśli.

Zepsuta winda, utknąć w windzie, stojąca winda, zatrzymująca się winda – sennik

Gdy we śnie widzisz zepsutą windę, oznacza, że zbyt szybko chcesz poddać się w realizacji swoich planów. Nie warto rezygnować z marzeń, nawet po napotkaniu pierwszych poważniejszych problemów. Taki sen wieszczy również, że sukces jest w zasięgu Twojej ręki.

Sen o utknięciu w windzie zwiastuje, że napotkasz w swoim życiu sytuację bez wyjścia. Być może doprowadziła do tego sytuacja, w której odmówiono Ci pomocy i nie wiesz, w jaki sposób możesz ruszyć dalej. Sen jest związany z brakiem możliwości osiągnięcia celu. Stojąca winda między piętrami również wskazuje na to, że stoisz przed martwym punktem i świadczy o pogubieniu się.

Kiedy we śnie pojawia się stojąca winda, nie należy bagatelizować przyszłości. Los może Cię postawić w obliczu groźnego niebezpieczeństwa, które ciężko będzie pokonać.

Zatrzymująca się winda we śnie symbolizuje frustrujące doświadczenia, których możesz doświadczyć w niedalekiej przyszłości. Lepiej trzymać swoje emocje na wodzy i cierpliwie dążyć do wybranego przez siebie celu. Sen o windzie zatrzymującej się na niewłaściwym piętrze oznacza opóźnienie w realizacji życiowych planów, co będzie wynikiem wystąpienia niesprzyjających okoliczności. Może również wskazywać na podjęcie błędnej decyzji.

Zatłoczona winda, być w windzie ze swoją rodziną, nowoczesna winda, winda towarowa – sennik

Wsiadanie do zatłoczonej windy we śnie symbolizuje rywalizację pomiędzy innymi ludźmi. Sen dotyczy przede wszystkim spraw zawodowych, w których możesz spotkać wielu groźnych przeciwników. Mogą Ci oni uniemożliwić dotarcie do celu lub opóźnienie.

Gdy we śnie jesteś w windzie wraz z rodziną, oznacza to, że pomiędzy wami wiszą w powietrzu nierozwiązane konflikty. Warto ze snu zapamiętać, z kim się jechało, podświadomość może Ci wskazywać na to, z jaką osobą warto porozmawiać. Warto zdemaskować powtarzane plotki i wyjaśnić wszelkie niedomówienia.

Sen o nowoczesnej windzie wskazuje na zbyt staroświeckie podejście do niektórych spraw. Warto przy rozwiązywaniu problemów sięgnąć po nowatorskie, nawet jak czasem ryzykowne pomysły. Mogą one znacząco poprawić Twoje życie lub Twojego biznesu. Mogą także skutkować tym, że osoby z wyższych stanowisk w pracy Cię zauważą, co stwarza możliwości nowego rozwoju.

Gdy we śnie widzisz windę towarową, oznacza to, że jesteś najprawdopodobniej skrytą osobą, która preferuje pozostać w cieniu. Zatrzymujesz wszystkie swoje problemy dla siebie, nie chcąc nimi obarczać Twoich najbliższych, jednak sen wskazuje na to, że Twoja ocena samego siebie jest zbyt surowa. Warto pozwolić innym na zobaczenie Twoich emocji, co może zdjąć z Twoich ramion wielki ciężar.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments