Żaba w śnie

Sennik Żaba – co znaczy sen o żabie?

Opublikowano: 12 listopada 2022
Brak komentarzy

Żaba jest niewątpliwie płazem, który nie wzbudza powszechnej sympatii. Ze względu na swój wygląd budzi w większości wzbudza odrazę, a nawet strach. W bajkach jawi się jako symbol brzydoty, która tylko za sprawą magii może odczarować zły urok i zmienić ją w pięknego księcia. Sennik jednak nie tak restrykcyjnie podchodzi do tego wodnego zwierzęcia. Sprawdź symbolikę i znaczenie snu o żabie.

Żaba w śnie – co może oznaczać?

Żaba stawŻaba w śnie jest szeroko pojętym symbolem i odnosi się do bardzo wielu kwestii z życia. Przede wszystkim symbolizuje seksualność i sferę intymną. Jest znakiem płodności i erotyki. Sugerować może przyjrzenie się swojemu życiu seksualnemu. Sennik wskazuje, że osoba, której śni się żaba, wykazuje chłód emocjonalny w stosunku do partnera. Sen o tym zielonym płazie wskazywać może także na strach związany ze zmianami, które są konieczne, a do których nie możemy się przekonać. Etap rozwoju, na którym jest żaba we śnie wskazuje na nasz etap życiowy na jawie.

Widzieć żabę w błocie

Taki sen wskazuje na problem w twoim życiu, w którym utknąłeś. Dotyczyć on może zarówno życia prywatnego jak i zawodowego. Sennik wskazuje, że sytuacja w której się znalazłeś może okazać się dla ciebie patowa. Pamiętaj jednak, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a każda, nawet ciężka sytuacja, potrafi znaleźć swój szczęśliwy koniec.

Zdechła żaba – co oznacza we śnie?

Jeśli we śnie widzisz martwą żabę – uwolnisz się od rzeczy, która była dla ciebie trudna. Sennik sugeruje, że najwyższa pora zakończyć i uwolnić się od sytuacji, które cię dołują. Pora odrzucić myśli o przeszłości i na zawsze zamknąć ten etap życia za sobą.

Słyszeć we śnie odgłosy wydawane przez żaby

Odgłosy kumkania i żabich dźwięków słyszanych przez sen są dla nas pozytywnym znakiem. Oznaczają, że wkrótce doczekamy się pochwał i pochlebnych opinii na nasz temat.

Zjeść żabę – sennik

Spożywanie żaby we śnie jest ostrzeżeniem, by bardziej zwracać uwagę na swoje zdrowie. Powinieneś zając się sprawami medycznymi i wyleczyć dolegliwości z którymi się zmagasz. Twoja podświadomość wysyła sygnały z ciała, że pora zadbać o komfort fizyczny, a z pewnością ciało odwdzięczy się tobie i będziesz mógł cieszyć się zdrowiem jeszcze długie lata.

Trzymać żabę w ręce

Sennik przewiduje dla ciebie duże zyski, które w niedługim czasie będą na ciebie spływać.

Widzieć żabę w wodzie / martwą żaba na drodze

Żaba widziana we śnie w swoim naturalnym środowisku, to zapowiedź powodzenia i dobrej passy. Wróży to także powodzenie finansowe. Sennik wskazuje, że twój los wkrótce będzie szczęśliwy, a twoje życie znajduje się w korzystnym dla ciebie położeniu.

Rozjechana na drodze żaba wróży problemy w sferze zawodowej. Czekają cię kłopoty w pracy.

Jadowita żaba – sennik

Twoje ambicje mogą okazać się dla ciebie zgubne. Schowaj swoją dumę do kieszeni i nie pozwól by zawładnęły one twoimi decyzjami. Powinieneś starać się odpuszczać rzeczy, które ci nie służą i do niczego cię nie prowadzą. Zastanów się nad przewartościowaniem zasad, którymi kierujesz się w życiu, a przekonasz się, że zbyt wygórowane ambicje potrafią być zgubne.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments