Zegarek w śnie

Sennik zegarek – co znaczy sen o zegarku?

Opublikowano: 24 maja 2022
Brak komentarzy

Gdy we śnie ujrzysz zegarek, z reguły jest to wróżba o pozytywnym wydźwięku, symbolizująca sukcesy lub pozytywne niespodzianki. Przyszłość stoi przed Tobą otworem, los będzie po Twojej stronie. Często wieszczy również zwycięstwo oraz sukces, może również otworzyć nową drogę samorealizacji. W przyszłości możesz także spotkać wiele osób, które mogą stać się dla Ciebie nowymi autorytetami. Rzadko kiedy sen o zegarku wieszczy negatywne wydarzenia w życiu, warto wtedy wystrzegać się osób, które chcą Ci zaszkodzić.

Widzieć zegarek / Słyszeć tykanie zegarka

Gdy we śnie widzisz zegarek, oznacza to, że odczuwasz strach przed przegapieniem ważnego momentu w Twoim życiu. Nie jest on uzasadniony, jednak warto rozglądać się za okazjami, które mogą odmienić Twoją dotychczasową rzeczywistość na lepsze.

Gdy słyszysz tykanie zegarka we śnie, to prawdopodobnie ostatnie wydarzenia lub sprawy nadal leżą Ci na sercu. Jednak jest to sytuacja, na którą nie masz wpływu i nie możesz zmienić jej biegu, dlatego warto pozostawić ją do rozwiązania losowi.

Dostać lub dać komuś w prezencie zegarek

Dostanie zegarka we śnie symbolizuje spełnienie marzeń. Inne osoby docenią Twoje starania i ciężką pracę, co będzie skutkować tym, że zabłyśniesz w oczach swojego szefa. Warto nie zaprzestawać w swoich staraniach i nadal próbować spiąć się na najwyższy szczyt.

Gdy w Twoim śnie dajesz komuś w prezencie zegarek, oznacza to, że za bardzo skupiasz się na rozrywkowej części swojego życia, zaniedbując przy tym swoje obowiązki. Warto jest czasami odpocząć, jednak zabawa nie może stać się głównym motywem Twojego życia.

Niespokojnie zerkać na zegarek

Gdy we śnie niespokojnie zerkasz na zegarek, oznacza to, że swoim niewłaściwym zachowaniem ściągniesz na siebie kłopoty. Warto zważać na słowa i czyny, by nie narobić sobie wrogów wśród osób, którzy znajdują się w Twoim otoczeniu.

Ukradziony zegarek

Sen o kradzieży zegarka oznacza, że należy spodziewać się dodatkowych wydatków, które nie były zaplanowane. Warto oszczędzić nieco pieniędzy, by koszty niespodziewanej sytuacji nie przekroczyły całości budżetu. Gdy śni Ci się, że ktoś ci ukradł zegarek, oznacza to, że któryś z Twoich rywali Cię zniesławi.

Zgubić zegarek

Sen o zgubieniu zegarka oznacza, że bliska Ci osoba Cię rozczaruje. Przede wszystkim ze względu jej upór, a fakt pewności o jej oddaniu doprowadzi Cię do smutku.

Zniszczony zegarek lub bransoletka / pasek

Gdy we śnie zobaczysz zniszczony zegarek lub zniszczoną bransoletkę, oznacza stratę. W Twoim życiu zniknęło coś bardzo dla Ciebie cennego i ciężko będzie Ci to odzyskać.

Zniszczony lub przetarty pasek u zegarka symbolizuje czas oczekiwania na załatwienie spraw. W Twoim życiu zagości zmartwienie o upływający czas, jednak wkrótce zobaczysz, że wszystko się uda zmieścić w terminie.

Zegarek pokazuje błędną godzinę

Gdy we śnie zegarek pokazuje złą godzinę lub jest zepsuty, wieszczy nadejście odpowiedniego czasu na wprowadzanie w życie zmian. Wskazuje, że jest to dobra chwila na podjęcie śmiałych decyzji, jednak przed tym konieczne jest naprawienie błędów. Wyniesiesz z nich ważne lekcje życiowe, które pomogą Ci w dalszym życiu. Jeśli zegarek stanie, oznacza koniec pewnej znajomości.

Nosić lub widzieć zegarek na bransoletce

Sen o noszeniu zegarka na bransoletce symbolizuje konieczność poświęcenia na pewną czynność czy samorozwój dużej ilości czasu. Warto zarezerwować sobie dużo wolnego czasu, by dokończyć to, co chcesz.

Gdy we śnie widzisz zegarek na bransoletce na cudzej ręce, oznacza to, że przed Tobą czekają same sukcesy. Warto jednak nie zaprzestawać pracy i nie osiąść na laurach.

Kolory bransoletek – sennik

Różne kolory bransoletek we śnie mają różne znaczenia. Gdy bransoleta jest złota, oznacza to, że zbyt dużą wagę przywiązujesz do rzeczy materialnych, co może powodować próżność. Srebrny kolor bransolety przepowiada dobrobyt i dostatek.

Biały zegarek lub pasek we śnie wieszczy, że wszystkie zarzuty i podejrzenia rzucane w Twoją stronę zostaną oczyszczone. Sen nie przepowiada jednak, przez kogo, być może prawda wyjdzie na jaw samoistnie.

Sen o czarnym zegarku lub pasku oznacza, że ktoś rzuci wobec Ciebie nieprawdziwe oskarżenia, które nie mają podstaw w rzeczywistości. Może również świadczyć o tym, że ktoś skrycie będzie Cię o coś podejrzewał.

Damski lub męski zegarek na bransoletce

Damski zegarek na bransoletce we śnie wieszczy spotkanie nowej osoby, która stanie się dla Ciebie wzorem. Prawdopodobnie będzie posiadać dużą wiedzę, którą będzie się chciała z Tobą podzielić. Warto jednak wystrzegać się fałszywych autorytetów.

Sen o męskim zegarku na bransoletce przepowiada, że spotkasz osobę majętną i bogatą. Sen jednak nie przepowiada, jak potoczy się wasza relacja, dlatego warto wziąć los w swoje ręce.

Zegarek na skórzanym pasku

Zegarek na skórzanym pasku we śnie oznacza, że ktoś z Twojego otoczenia będzie nad Tobą dominował.

Zegarek elektroniczny

Jeśli we śnie widzisz zegarek elektroniczny, możesz oczekiwać w swoim życiu nowości i zmian. Nie warto się nastawiać do nich negatywnie, prawdopodobnie będą to przyjemne niespodzianki.

Drogi zegarek – sennik

Sen o drogim zegarku symbolizuje zbytnie skupienie na sprawach materialnych, co może prowadzić do próżności. Warto przystanąć ze zdobywaniem pieniędzy i docenić to, co nie jest materialne i nieustannie upływa.

Zegarek kieszonkowy

Zegarek kieszonkowy we śnie oznacza, że będziesz się zamartwiać pewną sprawą. Może również wskazywać na to, że Twoje sposoby rozwiązywania problemów lub problematycznych spraw jest oceniane przez innych jako staroświeckie. Prawdopodobnie warto rozejrzeć się za nowymi rozwiązaniami.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments