Pierścień atlantów

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
Amulety
BLOG
Czakry
Flagi
Herby
Inne Symbole
Kamienie Szlachetne
Krzyże
Loga
Numerologia
Popularne
Runy
Symbole Afrykańskie
Symbole Alchemiczne
Symbole Astrologiczne
Symbole Ateistów
Symbole Buddyzmu
Symbole Celtyckie
Symbole Chrześcijańskie
Symbole Czyszczenia
Symbole Diabła
Symbole Egipskie
Symbole Ekologiczne
Symbole Harcerskie
Symbole Hinduizmu
Symbole Indiańskie
Symbole Islamu
Symbole Judaizmu
Symbole Komunizmu
Symbole LGBT
Symbole marek samochodów
Symbole Masońskie
Symbole na metkach ubrań
Symbole Narodowe
Symbole Nazistowskie
Symbole Nordyckie
Symbole Ochronne
Symbole Okultystyczne
Symbole Planet
Symbole Płodności
Symbole Pokoju
Symbole Polski
Symbole Prania
Symbole Prasowania
Symbole Religijne
Symbole Słowiańskie
Symbole Śmierci
Symbole Suszenia
Symbole Szczęścia
Symbole unii europejskiej
Symbole Walut
Symbole Wieczności
Symbole Wielkanocne
Symbole Wiosny
Symbole Żałoby
Symbole Zwierząt
Symbolika Kolorów
Symbolika Kwiatów
Znaki Zodiaku

Ogólnie niewiele wiadomo na temat Pierścienia Atlantów. Wiemy, że pierścień z absolutną pewnością został znaleziony w Dolinie Królów w II połowie XIX wieku przez francuskiego egiptologa, markiza d’Agrain. Wszystkie źródła są z tym faktem zgodne. Pierścień miał rzekomo pochodzić z Atlantydy, gdyż symbol na nim wyrzeźbiony w ogóle nie pasował do cywilizacji starożytnego Egiptu.

Badania nad Pierścieniem Atlantów

Ostatnim znanym właścicielem oryginalnego pierścienia jest Andre de Belizal, (żonaty z wnuczką markiza d’Agrain), pionier Radiestezji. Analizował on fale emitowane przez pierścień. Odkrył, że nie pierścień, ale wzór wygrawerowany na pierścieniu emituje pole ochronne dla nosiciela, jak również jego otoczenia.

Zdjęcia pierścienia atlantow

Chroni właściciela przed widocznymi i niewidzialnymi zewnętrznymi siłami ujemnymi. Odkrył, że kiedy wzór wygrawerowany na pierścieniu, jest przerysowany na kartce papieru i powieszony na ścianie domu szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne i geopatyczne jest znacznie zmniejszone.

Howard Carter, klątwa Tutenchamona a pierścień atlantów

Według opowiadania francuskiego pisarza Rogera de Lafforesta, jednym ze słynnych ludzi przekonanych o właściwościach ochronnych pierścienia był brytyjski archeolog Howard Carter, który uważał, że ponieważ nosił pierścień, przeżył innych uczestników wyprawy badania grobu Tutanchamona.

Howard Carter - zdjęcie

Howard Carter podczas pobytu w USA w 1924 roku

Książka „Ces maisons qui tuent” („Domy, które zabijają” – r. 1972) opisuje serię miejsc i wydarzeń, które w szkodliwy sposób wpłynęły na energię ludzi w latach 50. XX wieku, a także wymienia narzędzia i specjalne urządzenia, które były skuteczne w ochronie przeciwko szkodliwym częstotliwością . Autor opisując pierścień Atlantydy wspomina historię Howarda Cartera, archeologa, który przeżył „klątwę mumii Tutanchamona”, której grobowiec został odkryty w 1922 r. Przy wejściu do grobowca widniał złowieszczy napis, który groził tym, którzy odważyli się zakłócić wieczny sen faraona . Pierwszym poddanym „klątwie” był lord Carnarvon, partner Howarda Cartera, który zmarł nagle po odkryciu z niewytłumaczalnej przyczyny. W ciągu krótkiego okresu 2 lat lista osób dotkniętych podobnym i tajemniczym śmiertelnym losem obejmowała ponad 18 nazwisk.  Autor twierdzi, że Howard Carter był jedyną osobą, na którą nie wpłynął ten łańcuch wydarzeń – zgodnie z książką, przyczyną był jego ochronny amulet, pierścień Atlantów.

Symbolika i znaczenie pierścienia atlantów – ezoteryka

W ezoteryce kojarzony jest głównie ze swoich mocy ochronnych – stwarza on swoistą barierę zabezpieczającą przed złą energią. Pierścień ma także pomagać zbalansować i zharmonizować pole energetyczne człowieka. Projekt i symbol znajdujący się na sygnecie ma opierać się na zasadach świętej geometrii i złotego środka.

Znaczenie również ma to na jakim palcu nosimy pierścień oraz z jakiego materiału został on zrobiony.

Pierścień atlantów a zagrożenia

Sygnety z znakiem antlantydy

Wiele osób ma negatywne podejście do takich przedmiotów jak pierścień atlantów. Szczególnie krytykowane są one przez różne kościoły chrześcijańskie. Dlaczego? Kościół uważa tego typu przedmioty za okultystyczne, przez co ich noszenie może stanowić dla nas różnego typu zagrożenia. Noszenie takich przedmiotów jak pierścień atlantów, może skończyć się ‘otwarciem’ naszej osoby na działanie złych mocy np. opętaniem, zniewoleniem, odwróceniem się od Boga. I Internecie możemy znaleźć historie osób, które nosiły ten pierścień i odczuwały w związku z tym problemy ze zdrowiem – nie tylko fizycznym, ale również duchowym.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (5 votes, average: 2,80 out of 5)

8
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
IrkaSamaelNikkMarPoTomasz Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
klaudi553
Gość
klaudi553

Ciekawe czy ktos sobie owy pierścień wytatuował…

Raf98
Gość
Raf98

Ja właśnie mam taki plan..

Doo666
Gość
Doo666

Ja też…

Nikk
Gość
Nikk

I ja

Tomasz
Gość
Tomasz

Bardzo dobry artykuł. Sam posiadam pierścień atlantów i na początku obawiałem się, że będzie on przyciągał negatywne mocy i energię, jednak to wszystko zabobony. Tak naprawdę jest to pierścień, który odrzuca złą energię, a przyciąga dobrą. Obecna cywilizacja jest daleko za tym, co odkryli Atlanci. Dodatkowo rozwój duchowy Atlantów stał na o wiele wyższym poziomie, niż to co mamy teraz. Polecam też zapoznać się z tym artykułem: e-wyrocznia.pl/pierscien-atlantow-co-to-jest/ który fajnie opisuje kilka więcej kwestii dotyczących pierścienia Atlantów.
Osobiście, jak najbardziej polecam jego zakup i noszenie.

MarPo
Gość
MarPo

A gdzie go zakupiłeś? Interesuje mnie oryginalny wzór bez żadnych otworow i spłaszczonych linni, oryginalny powinien mieć zachowana proporcje wzorów oraz linie powinny być pół okrągłe a nie płaskie, czy jest jakaś różnica z jakiego materiału jest wykonany?

Samael
Gość
Samael

Teraz sobie odpowiedź dlaczego atlantow juz niema

Irka
Gość
Irka

Gdzie go zakupiłeś, jeżeli można wiedzieć