Papuga w śnie

Sennik Papuga - jakie znaczenie ma sen o popudze?

Opublikowano: 7 stycznia 2023
Brak komentarzy

Papuga papudze nierówna, a znaczenie snu, w którym się pojawiła będzie zależeć od wielu czynników. Była kolorowa? Latała? A może była zamknięta w klatce? Im więcej szczegółów zapamiętałeś, tym lepiej zrozumiesz, co chciał Ci przekazać ten egzotyczny ptaszek.

Widziałeś papugę we śnie?

To ostrzeżenie! Wkrótce możesz wdać się z kimś w burzliwą z dyskusję, a nawet kłótnię. W takich sytuacjach warto pamiętać, że czasami milczenie to najlepsze wyjście z sytuacji.

Sen o papudze w locie

Znaczenie tego snu zależy przede wszystkim od kierunku lotu ptaka. Jeśli papuga od Ciebie uciekała, to znak, że okazja przeszła Ci koło nosa. Zakup samochodu? A może awans w pracy? Inaczej jest jeśli zwierzak leci w Twoją stronę. Oznacza to, że wkrótce osiągniesz to nad czym pracujesz lub na czym Ci zależy.

Kolorowa papuga

Ten rodzaj papugi zapowiada nadchodzące pochwały. W końcu zostaniesz doceniony! Uważaj jednak, bo to również ostrzeżenie przed egoizmem. Odrobina pokory jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Zielona, niebieska, czerwona lub biała papuga – sennik

Ten zielony ptaszek zwykle wróży coś dobrego. Jest symbolem dobrobytu i obfitości, a to może zwiastować podwyżkę w pracy, wygraną na loterii lub inny rodzaj manny z nieba. Miej się jednak na baczności, bo zieleń to kolor zawiści. Unikaj więc ludzi, którym nie do końca ufasz.

Niebieska papuga – tym razem miej oczy dookoła głowy, bo zbliża się nieszczęście. Ktoś komu ufasz Cię zrani. Jeśli to możliwe postaraj się zawczasu zażegnać konflikt.

Czerwień to siła! Taki sen mówi Ci, że masz większy potencjał niż Ci się wydaje. Na czymś Ci zależy, ale głosik w głowie mówi „nie marnuj czasu”? Zignoruj go i bierz się do roboty, bo czerwona papuga mówi ” dasz radę!”

Biel to dobrze znany symbol spokoju i czystości. Oznacza to, że Twoje życie wkrótce wróci na właściwe tory, a wszelkie problemy i nieporozumienia odejdą w siną dal. Nadchodzi czas szczęścia.

Papuga w klatce

Ten obrośnięty w piórka więzień chce Cię ostrzec. Jesteś zbyt nieufny i za bardzo skupiasz się na innych. Wokół jest wielu wartościowych ludzi, którzy zasługują na Twoje zaufanie i uwagę. Lepiej o nich dbaj, zanim odejdą.

Papuga siedząca na ramieniu

Lepiej nie słuchaj tego podstępnego ptaszyska! Taki sen to zapowiedź Twoich nieodpowiedzialnych ruchów. Lepiej przemyśl kilka razy zanim zainwestujesz pieniądze czy zdecydujesz się na kosztowny zakup.

Papuga ara – sennik

Papuga AraTen wyjątkowy ptak przybył, aby oznajmić Ci, że sukces jest tuż za rogiem. Wkrótce spełnisz swoje marzenie i dzięki temu zyskasz uznanie ludzi, których opinia jest dla Ciebie ważna.

Mówiąca papuga

W tym wypadku dużo zależy od słów zwierzęcia. Najczęściej jest to jednak ostrzeżenie byś nie słuchał podpowiedzi ludzi fałszywych.

Martwa papuga

Ten nieżywy już nieszczęśnik chce Cię ostrzec. Najprawdopodobniej wdasz się w kłótnię z kimś bliskim, a to zaważy na waszej relacji. Na szczęście masz jeszcze czas. Spróbuj ugryźć się w język albo przynajmniej panować nad emocjami, jeśli zależy Ci na tej osobie.

Zabiłeś papugę? Co oznacza sen o zabiciu papugi?

Ten okrutny akt mordu również ma swoje podstawy. Prawdopodobnie zbyt wiele w sobie dusisz. Coś nie idzie po Twojej myśli i zamiast nad tym popracować wolisz chodzić sfrustrowany i obwiniać innych. Pora zmienić spojrzenie na świat.

Chora papuga

Jesteś zbyt otwarty na innych. Ludzie Cię lubią, a Ty lubisz ludzi, ale musisz uważać. Nie każdy ma serce na dłoni. W najbliższych dniach bądź ostrożny, bo ktoś spróbuje wykorzystać Twoje zaufanie.

Podsumowanie

Papuga może mieć wiele znaczeń, ale jedno jest pewne. Ten egzotyczny zwierzak nie pojawił się w Twojej głowie przypadkiem. Warto zapisać swój sen od razu po przebudzeniu. To pomoże Ci zapamiętać jak najwięcej szczegółów, które pomogą  zrozumieć, co ptak chciał Ci przekazać.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments