Policja w śnie

Sennik Policja – co oznacza sen o policji?

Opublikowano: 26 listopada 2022
Brak komentarzy

Na wstępie warto napisać, że w życiu codziennym policja to symbol przede wszystkim moralności, porządku, ładu zarówno społecznego, a także prywatnego. Kiedy w takim razie śni się policja, najczęściej jest on wyrazem niepokoju związanego ze złamaniem obecnych reguł.

Policja – ogólne znaczenie snu

Jak już wcześniej zostało napisane, policja to symbol ładu, oraz porządku. Sny o policji są najczęściej wyrazem wyrzutów sumienia, wraz z przekroczeniem przez daną osobę różnych norm nie tylko społecznych, ale także prywatnych. Sen o policji zatem jest wyrazem dyskomfortu, związanym ze złamaniem prywatnego dekalogu zachowań. Kiedy śnisz, że uciekasz przed stróżami prawa, przyjmij, że to obawy związane z niebezpieczeństwem, które czeka w realnym życiu. Sennik pojęcie policji interpretuje jako symbol zagrożeń w sferze prywatnej, lub zawodowej osoby śniącej. Wiadomo, że formy zagrożenia bywają rozmaite, więc to o jakim zagrożeniu mowa zależy od osoby śniącej. Gdy uciekasz przed policją, warto przemyśleć, czy przypadkiem w życiu prywatnym nie uciekasz przed odpowiedzialnością za swoje zachowanie, lub czyny. Sny o policji można traktować również jako konieczność związana z przyjęciem konsekwencji własnego zachowania, lub czynów.

Sennik a policjant w mundurze

Sen o policjantach - radiowózOpowieść senna, kiedy widzisz policjanta w mundurze, może oznaczać ryzyko wystąpienia chwilowych problemów, z którymi w bliższym, lub dalszym czasie przyjdzie Ci się zmierzyć. Jeśli widzisz policja w mundurze, jednak w śnie nie ma żadnych innych znaków, które pamiętasz, prawdopodobnie jest to znak przekroczenia pewnych zasad, oraz norm, związanych z poprawnym zachowaniem w codziennym, bieżącym życiu. Jest to negatywny znak związany z postrzeganiem Cię przez rodzinę, oraz bliskie osoby z otoczenia.

Policja i aresztowanie – znaczenie snu

Sny o policjantach mogą przyjmować formy historii, lub opowiadań, w których to dochodzi do aresztowania osoby śniącej. Według sennika, kontrole policyjne obecność w domu osoby śniącej, oraz związane z tym aresztowanie, nie są wcale zapowiedzią negatywnych wydarzeń. Wiadomo, że w uzasadnionych przypadkach, również mogą świadczyć o problemach, które dręczą sumienie osoby śniącej. Natomiast pomimo to, mogą również być zapowiedzią wygranej z przeciwnościami losu. Sny tego typu najczęściej ukazują próby zatrzymania przez patrole policyjne z uwagi na przestępstwa, których dana osoba nie mogła popełnić. W większości przypadków sny o zatrzymaniu to wyraz tego, że dana osoba we własnych oczach uchodzi za niemoralną, oraz skłonną do złych, niepoprawnych zachowań.

Policja – sen o pomocy

Ucieczki przed policją, które zdarzają się na tle sennym, to według wiedzy książkowej tylko jedna z możliwości pojawienia się patrolu we śnie. Skrajne przypadku są sny, kiedy osoba śniąca sama szuka policji, ponieważ zależy jej na otrzymaniu pomocy. Najczęściej obraz jest jasny, osoba ta idzie na posterunek policyjny, otrzymuje tam pomoc, oraz wsparcie służb mundurowych. W tym zapisie, znaczenie snu o policji to niespodziewana pomoc w rozwiązywaniu problemów, które dzieją się na bieżąco w realnym świecie. Tego typu sny można tratować jako zapowiedzi szybkiego zakończenia pewnego etapu w życiu. Również można brać to za przypomnienie o osobach życzliwych, które pomogły nam przetrwać trudne sytuacje, oraz te obecne ciężkie chwile, w których śniący otrzymuje pomoc.

Mandat od policji – sennik

Gdy śnisz, że dostajesz mandat od patrolu policyjnego, musisz wiedzieć, że według sennika jest to ostrzeżenie przed nierozsądnych zachowaniem, które to może osobę śniącą wiele kosztować. W tym kontekście sny o policji można traktować jako przestrogę przed podejmowaniem decyzji, które mogą przynieść więcej szkód jak pożytku. Opłacanie mandatu z kolei można interpretować jako wewnętrzne poczucie wstydu, a także potrzebę otrzymania przebaczenia. Jest to również próba spłacenia swojej winy, oraz wyrzutów sumienia. Warto wiedzieć, że sen o policji nie musi być smutnym znakiem, lecz także niosącym pomoc w realnym świecie zbawieniem.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments