Tatuaż w śnie

Sennik tatuaż - co oznacza we śnie?

Opublikowano: 27 marca 2022
Brak komentarzy

Tatuaż jest symbolem, który nierozerwalnie wiąże się z ciałem. Najczęściej symbolizuje nadchodzące przyszłe wydarzenia oraz zmiany, jednak może również przepowiadać kłopoty i trudne sytuacje. W zależności od rodzaju tatuażu, jego położenia oraz uczuć z nim związanych można różnie interpretować o nim sny. Jednym z najważniejszych czynników, po których można wyjaśnić znaczenie snu o tatuażu, jest to, co przedstawia oraz na jakiej części ciała jest zlokalizowany. Może również pojawiać się na innych osobach, które mogą okazać się fałszywymi znajomymi. Może być również swojego rodzaju ochroną w zależności od przedstawianego symbolu — tatuaże z motywem zwierząt często posiadają takie samo znaczenie, jak ich odpowiedniki w naturze. Tatuaże widoczne u postaci dziewczyny widocznej we śnie mogą świadczyć o powodzeniu w miłości oraz o szczęśliwym związku.

Widzieć tatuaż, mieć tatuaż, tatuaż u kogoś – sennik

Ujrzenie tatuażu we śnie może świadczyć o przeżytych wydarzeniach w życiu, które były dla Ciebie przykre. Mogą wskazywać na to, że zapadły Ci w pamięć oraz nie jesteś w stanie o nich zbyt szybko zapomnieć. Posiadanie tatuażu może świadczyć o niepokoju, który odczuwasz w związku ze zmianami, do których doszło w Twoim życiu, jednak wskazuje na to, że szybko o nim zapomnisz. Widzieć tatuaż u kogoś oraz spotkanie wytatuowanej osoby symbolizuje fałszywych ludzi, przed którymi sen Cię ostrzega. Są to materialiści, którzy mogą zrobić wszystko dla pieniędzy. Jednak sen o dziewczynie z tatuażem jest zwiastunem nadchodzącego szczęścia w miłości.

Mieć tatuaż na ręce lub nodze, mieć tatuaż na plecach, mieć tatuaż na szyi, mieć tatuaż na brzuchu, mieć tatuaż na twarzy – sennik

Mieć tatuaż na ręce lub nodze może świadczyć o bycie podległym drugiej osobie. Tatuaż na nodze może również znaczyć o konieczności zadbania o swoje zdrowie lub o problemach zdrowotnych, z którymi boryka się Twoje ciało. Tatuaż na ręce zaś może świadczyć również o niespodziewanej wygranej w niedalekiej przyszłości. Tatuaż na plecach oznacza, że uda się wyjść z poważnych kłopotów bez żadnego zadrapania, zaś tatuaż na szyi wieszczy o poważnych dolegliwościach zdrowotnych. Tatuaż na brzuchu symbolizuje chwilowe polepszenie finansów, a na twarzy – spotkanie w niedalekiej przyszłości dawnego znajomego. Gdy tatuaż pojawia się na dłoni, oznacza krótką zabawę, a liczne tatuaże na ciele przepowiadają kłopoty w kontaktach ze znajomymi Ci osobami.

Próbować bezskutecznie zmazać tatuaż, usuwanie tatuażu, tatuaż ze zwierzęciem – sennik

Próby bezskutecznego zmazania tatuażu we śnie mogą świadczyć o konieczności pogodzenia się z niekomfortową sytuacją, która może wprowadzić do Twojego życia wiele zamieszania i problemów. Usuwanie tatuażu we śnie świadczy o tym, że odczuwasz żal po podjęciu ważnej dla Ciebie decyzji i próbujesz ją odwrócić. Jednak nie będzie to takie proste, jak mogłoby się pierwotnie wydawać, podobnie jak sam proces usuwania tatuażu w rzeczywistości. Tatuaż ze zwierzęciem za to stanowi ochronę, którą zsyła wytatuowane zwierzę w zależności od jego gatunku. Gdy tatuaż widziany we śnie Cię przeraża, zwiastuje to kłopoty w porozumiewaniu się z Twoimi znajomymi.

Zrobić sobie tatuaż, zrobić komuś tatuaż – sennik

Zrobienie sobie go na własnym ciele wyraża Twoją osobę – lubisz wyrażać siebie poprzez swój wygląd. Może również symbolizować przezwyciężenie nieśmiałości oraz pokonanie własnych ograniczeń, które sprawiały Ci wiele trudności w życiu. Zrobienie tatuażu drugiej osobie oznacza przyszły szalony pomysł, który może zaskoczyć Twoje otoczenie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 votes, average: 5,00 out of 5)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments