Tygrys w śnie

Sennik Tygrys – co może oznaczać sen o tygrysie?

Opublikowano: 12 listopada 2022
Brak komentarzy

Tygrys jest zwierzęciem kojarzonym przede wszystkim z siłą i wielkością, a także ma w sobie pewną tajemniczość i dzikość. Jest zwierzęciem majestatycznym i wzbudza w nas podziw. Śniąc o tygrysie należy zwrócić uwagę na jego zachowanie i podejście w stosunku do nas, a z łatwością odczytamy jego symbolikę.

Atakujący tygrys – zachowaj szczególną ostrożność

Sennik wskazuje, by zachować szczególną ostrożność do osób, które są ci nieprzychylne. Być może będą chciały wykorzystać twoje słabe strony do ataku twojej osoby. Symbolizuje on osoby mściwe i złośliwe, które mogą znajdować się w twoim otoczeniu. Warto zwrócić uwagę czy w twoim otoczeniu nie znajduje się ktoś, kto może mieć wobec ciebie złe zamiary lub posiada pragnienie zemsty. Atakujący tygrys jest ostrzeżeniem przed takimi zamiarami względem ciebie. Zareagowanie w porę i zachowanie ostrożności pomoże uchronić cię przed przykrymi konsekwencjami.

Tygrys w klatce – sennik

Jest to dobry znak. Zwiastuje, że poradzisz sobie z wymaganiami i założeniami z którymi obecnie się zmagasz. Twoje cele są bliżej niż ci się wydaje, a inicjatywa, która była dla ciebie z pozoru trudna do spełnienia, wkrótce będzie zakończona.

Ucieczka przed tygrysem- znaczenie snu

Jeśli we śnie uciekasz przed tygrysem, być może niedługo będziesz potrzebował czyjeś pomocy do wyjścia z opresji. Sennik ostrzega przed wplątaniem się w nieprzyjemne sytuacje, z których ciężko będzie ci się wydostać bez wsparcia innych. Sen ten oznacza także strach przed kimś silniejszym od ciebie, nie tylko pod względem fizycznym, ale także mentalnym. Być może obawiasz się presji psychicznej od innej osoby i boisz się przeciwstawić. Ucieczka przed tygrysem wskazuje na silny lęk przed byciem zdominowanym.

Skóra z tygrysa – co mówi o niej sennik?

Sen o tygrysie - biały bengalskiSkóra tygrysa, choć piękna, nie jest dobrym znakiem. Twoja podświadomość próbuje ostrzec się przed twoimi własnymi wyborami. Zastanów się czy twoje decyzje są słuszne, a metody jakie wybierasz do osiągnięcia celów są moralne.

Uciekający tygrys – sennik

Pojawienie się wizji uciekającego tygrysa to bardzo dobry znak dla wszystkich twoich planów. Zwiastuje przede wszystkim pokonanie wszelkich trudów i przeszkód, które cię dręczą.

Jeśli we śnie widzisz zwierzę, które ucieka przed tobą, oznacza to, że dominuje w tobie siła, która pozwoli ci na wygranie walki z przeciwnościami losu. Uzbrój się więc w cierpliwość i czekaj, aż zła passa się skończy.

Polowanie na tygrysa – jakie jest znaczenie tego snu?

Gdy we śnie polujesz na tygrysa, sennik zwiastuje dobrą passe. Drzemie w tobie siła i chęć zmiany świata na lepsze, a twoja podświadomość wysyła ci sygnały, że jesteś odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu. Upolowanie zwierzęcia symbolizuje pokonanie złej siły i twoją zdolność do czynienia dobra i naprawiania świata.

Martwy tygrys – sennik

Twoje problemy wkrótce rozwiążą się same, a ty będziesz mógł cieszyć się chwilami błogiego spokoju.

Być zjedzonym przez tygrysa

Wkrótce twoje zachowania wyjdą komuś bokiem i będzie starał odpłacić ci się tym samym. Sennik wskazuje byś przyjrzał się swoim czynom i zmienił swoje podejście, jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych sytuacji.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments