Wojna w śnie

Sennik Wojna – co oznacza sen o konflikcie zbrojnym?

Opublikowano: 24 listopada 2022
Brak komentarzy

Wojna przeraża. Szczególnie, gdy toczy się blisko i kreuje poczucie zagrożenia. Jest to naprawdę trudne wydarzenie, które burzy całe dotychczasowe życie i nie wiąże się z niczym pozytywnym. We śnie jednak jest podobnie i najcześciej jest to zły omen. Warto jednak pamiętać, że interpretacja snów zależy od wielu czynników i sen o wojnie może być dobrym znakiem.

Ucieczka przed wojną we śnie – co oznacza?

Sen o wojnie daje poczucie zagrożenia i napawa niepokojem. Sen o ucieczce przed wojną może mieć  bardzo wiele znaczeń. Nie wszystkie są negatywne, niektóre z nich są pozytywne lub niosą ze sobą dobre rozwiązania. Wojna może być – podobnie jak śmierć – początkiem czegoś nowego oraz naprawdę pozytywnego.

Wojna to też inne zagrożenia:

Wojna strzelanie, wojna samoloty to codzienność osób żyjących w takich czasach. Wojna we śnie oznacza problemy, niepokojące sytuacje, stresy. Ważne jest kto bierze udział w wojnie: osoba śniąca czy inni, a ona jest tylko obserwatorem. Sennik daje odpowiedzi na wiele pytań. Warto zatem poczytać w senniku o strzelaniu i wojnie, o wojnie i samolotach.

Motyw ucieczki przed wojną oznacza chęć unikania nieprzyjemnych sytuacji, lęk przed tym, co dzieje się w pracy. Wojna to problemy, kłopoty, stresy, zniszczenia. Wojna w pracy nie oznacza zniszczenia przez bomby budynku, lecz może być zniszczeniem relacji oraz układów obowiązujących w danej chwili na rzecz innych. Bomby w wojnie oznaczają trudną rozmowę i pogodzenie się z nim. Rozmowa prowadzi do oczyszczenia i uspokojenia wszelkich burzliwych sytuacji. Jest to sprawa naprawdę konieczna i dająca dokładnie to, co najlepsze.

Czy ucieczka przed wojną jest możliwa?

Według sennika ucieczka przed wojną może być ucieczką przed podejmowaniem decyzji, trudną pracą, niewygodnymi zadaniami zawodowymi. Oznacza, że dana osoba przeżywa trudne chwile i chciałaby coś zmienić. Zwłoka jest niedobra, może utrudnić i pogorszyć różne sytuacje. Ucieczka przed wojną może także oznaczać jakiś sposób na unikanie odpowiedzialności oraz ułożenie wszelkich spraw tak, jak można najlepiej.

Być na wojnie – sennik

Jeśli śnisz o tym, że jesteś na wojnie to spodziewaj się trudnych sytuacji, kłótni oraz wielu konfliktów. Na pewno nie jest to coś, czego można oczekiwać. Warto zatem uciekać, aby uniknąć wszelkich zawirowań i pracować oraz żyć w całkowitym spokoju. Branie udziału w wojnie oznacza w tym przypadku aktywne uczestnictwo w kłótni.

Wojna domowa we śnie może oznaczać zbliżające się konflikty z domownikami i brak porozumienia z nimi, trudne i napięte stosunki w rodzinie. Oglądanie zbrojenia się oznacza problemy, konflikty, trudne sprawy. Zniszczona broń oznacza uspokojenie po konfliktach oraz katastrofach. Trudne sytuacje zdarzają się i trzeba być na nie gotowym. Obserwowanie wojny oznacza smutek lub nagły przypływ gotówki, co jest pozytywnym rozwiązaniem.

Wojna niesie rozładowanie agresji oraz oczyszczenie we śnie

Jeśli śniąca osoba wyrusza na wojnę to jej różnorodne przedsięwzięcia skończą się fiaskiem, a nie powodzeniem. Aktywny udział w wojnie sam w sobie jest postrzegany jako porażka życiowa. Kiedy osoba śniąca jako jedyna przetrwa wojnę oznacza to, że wszelkie cele zostaną pozytywnie zrealizowane. Śmierć osoby bliskiej na wojnie oznacza smutek lub kłótnię z osobą widzianą we śnie. Nie zwiastuje zatem niczego dobrego, lecz wyłącznie kłopoty i bardzo trudne sytuacje. Wojna atomowa widziana we śnie pokazuje złe intencje: osoba, która go śni użyje swoich umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do złych celów, sprawiając ból i cierpienie innym osobom. Sny o wojnie oznaczają oczyszczenie i wyeliminowanie negatywnych emocji. Ludzie potrzebują spokojnego życia, bez wojen i konfliktów. Wojna we śnie nie zabija, lecz doskonale oczyszcza i pozwala skupić się na tym, co dobre, porządne i dające najlepsze emocje.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments