Majtki w śnie

Sennik Majtki – co znaczy sen o majtkach?

Opublikowano: 5 listopada 2022
Brak komentarzy

Sny to coś, co niezwykle intryguje ludzi od dawien dawna. Kiedy śpimy, nasza wyobraźnia podsuwa nam różnego rodzaju obrazy, często absurdalne i niezrozumiałe. Z pozoru niewinne senne marzenie, może jednak symbolizować coś zupełnie innego. Czego zatem możesz się spodziewać, kiedy śnisz o majtkach?

Jak interpretować sen o majtkach?

Bielizna, pojawiająca się we śnie, niekoniecznie ma związek z seksualną sferą ludzkiego życia, chociaż może być i tak. Aby móc zinterpretować majtki, pojawiające się podczas snu, należy zastanowić się między innymi nad tym, jaki miały kolor, do kogo należały i w jakim kontekście się pojawiły.

Majtki we śnie, znaczenie negatywne – sennik

Kiedy śnisz o podartej bieliźnie, jest to zły znak. Zwiastuje ona nieprzyjemne wydarzenie, ale także biedę. Warto mieć się na baczności, gdy we śnie ktoś zdejmuje z Ciebie majtki. Taka osoba, może mieć złe zamiary i chcieć wykorzystać Cię w jakiejś sytuacji.

Pranie majtek, to także nienajlepszy znak. Symbolizuje chęć ukrycia jakiegoś czynu, zmycia z siebie winy. Kiedy zdarza Ci się taki sen, warto przemyśleć, czy aby na pewno nie targają Tobą jakieś negatywne emocje i nie powinieneś naprawić wyrządzonej komuś krzywdy. Jeżeli jednak masz pewność, że niczego nie ukrywasz i nie zrobiłeś nic złego, to sen o praniu majtek może oznaczać, że dookoła Ciebie żyją ludzie o złych zamiarach i trzeba się od nich odseparować.

Majtki podarowane w prezencie, to według sennika sygnał, że ktoś chce wkupić się w Twoje łaski. Śnisz o tym, że nie masz na sobie bielizny, a znajdujesz się w miejscu publicznym? Być może czeka Cię stresująca sytuacja, zawstydzenie i zażenowanie. Być może ktoś wyjawi Twoją tajemnicę i tym samym narazi Cię na krytykę. Taki sen, to również zachęta, do tego abyś uwierzył w siebie i przestał wciąż obawiać się, co myślą i mówią o Tobie inni ludzie.

Majtki we śnie, znaczenie pozytywne – sennik

Białe majtki sen

Białe majtki we śnie, to symbol niewinności oraz naiwności.

Ubieranie majtek może dawać nadzieję na to, że wkrótce czeka Cię coś dobrego. Czysta bielizna to zwiastun zdrowia i powodzenia, w życiu codziennym, ale także zapowiedź stabilizacji finansowej. Podobnie rzecz ma się, kiedy śnisz o efektownej pięknej bieliźnie. To znak bogactwa, ale także sygnał, że warto polegać na swoich emocjach i uczuciach, a nie kierować się zdaniem innych. Musisz uwierzyć w siebie, gdyż jesteś wartościową osobą, a Twoje poglądy są ważne i nikt nie może ich podważać.

Kolor majtek, a znaczenie snu o nich

Aby zrozumieć przekaz snu o majtkach bardzo ważne jest także to, jakiego są one koloru.

  • Czerwone majtki, to znak, że nie panujesz nad swoim pożądaniem, a to może okazać się zgubne. Nie chodzi tutaj tylko o pożądanie w sferze seksualnej. Być może rządzą pieniądza powoduje, że krzywdzisz innych? Być może nie zwracasz uwagi na potrzeby drugiego człowieka, a poszukujesz jedynie korzyści dla siebie?
  • Różowe, mogą mieć podtekst erotyczny i są oznaką, że ktoś chce zaprosić Cię do swojego łóżka.
  • Kiedy śnisz o majtkach w kolorze niebieskim, to oznacza, że wiedziesz spokojne życie, także rodzinne.
  • Białe, to z kolei symbol niewinności oraz naiwności. Uważaj na ludzi, którzy Cię otaczają i nie podejmuj pochopnie decyzji. Być może ktoś chce Cię wykorzystać. To także ostrzeżenie przed zbyt duża ufnością wobec poznanych osób.
  • Czarne oznaczają problemy z samooceną lub też inne negatywne emocje, jakie żywisz sam do siebie. Spróbuj zatem siebie polubić lub podejmij działania, mające na celu akceptację swoich wad, gdyż w przeciwnym wypadku, możesz być bardzo nieszczęśliwy.

Inne symbole majtek we śnie

Kiedy śnisz o stringach, to oznacza, że masz nieprzyzwoite myśli. Mogą być one również zapowiedzią zbliżenia lub pieszczot. Wąchanie majtek zwiastuje wstydliwą sytuację. Bielizna w dziewczęce motywy to znak niewinności i wrażliwości, a jeżeli po prostu widzisz majtki, na przykład na kimś innym lub leżące luźno, wówczas ktoś chce lub będzie chciał Cię uwieść. Wedle sennika arabskiego, majtki rzeczywiście symbolizują sferę erotyczną. To nieprzyzwoitość, brak zasad i grzech, podobnie jest w senniku indyjskim. Powszechnie jednak uznaje się, że poza sferą cielesną, oznaczają one również intymne myśli, przeżycia i coś, czego nikt inny, poza nami nie jest w stanie dostrzec.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Na razie nie oddano żadnego głosu - Bądź Pierwszy!)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments